R5 2600 sistem kulaklığı algılıyor ancak ses gelmiyor

mberketoprak

Centipat
Merhabalar, kısa süre önce bir sistem topladım. Ryzen 5 2600 işlemcili, GTX 1660 ekran kartlı ve 16 GB G.Skill DDR4 belleklere sahip olan bir sistem. Bu sisteme kasanın arka tarafından bir ses sistemi bağladığımda algılıyor fakat ön tarafından bir kulaklık bağladığımda algılamıyor. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, kısa süre önce bir sistem topladım. Ryzen 5 2600 işlemcili, GTX 1660 ekran kartlı ve 16 GB G.Skill DDR4 belleklere sahip olan bir sistem. Bu sisteme kasanın arka tarafından bir ses sistemi bağladığımda algılıyor fakat ön tarafından bir kulaklık bağladığımda algılamıyor. Şimdiden teşekkürler.

Bende de öyle oluyordu. Anakartının modelini tarayıcıya yaz ilk çıkan yerden ses Driver'ını indir. Bende böyle düzelmişti sende dene düzelir belki.

Steam'dan Driver Booster indir sürücülerinin hepsini güncelle

Yeni konular

Geri
Yukarı