Çözüldü R5 2600 sistemde UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Soner37

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 850 Evo 250 GB
Ekran kartı
Asus Rog Strix
Anakart
Asus Tuf B450 Plus Gaming
İşlemci
Ryzen 5 2600
Merhaba, iki farklı şekilde mavi ekran hatası almaktayım.

1- CRITICAL_PROCESS_DIED
2- UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION

Bunlara bağlı olarakdan minidump dosylarımı paylaştım kontrol sağlar mısınız?

Ekran kartı modelimi tam yazamamışım. RX470 4 GB O.C

Son düzenleme:
Çözüm
Eki Görüntüle 1635986

Eki Görüntüle 1635987

Merhaba iş yoğunluğundan dolayı anca bitirebildim mem86 ile RAM testi yazdım Pass olarak oda başarılı geçti disk taramaları ektedir.
2 diskte de "Raw Read Error Rate, Seek Error Rate" değerleri, zirvenin doruklarına çıkmış.
Ayrıca 500GB'lık diskinde de "Uncorrectable Error Count" değeri 168.

Muhtemelen 500GB'lık diskin sorun çıkartıyor. O diski sistemden ayırdığında mavi ekran almaya devam edecek misin deneyelim.
Eki Görüntüle 1635986

Eki Görüntüle 1635987

Merhaba iş yoğunluğundan dolayı anca bitirebildim mem86 ile RAM testi yazdım Pass olarak oda başarılı geçti disk taramaları ektedir.
2 diskte de "Raw Read Error Rate, Seek Error Rate" değerleri, zirvenin doruklarına çıkmış.
Ayrıca 500GB'lık diskinde de "Uncorrectable Error Count" değeri 168.

Muhtemelen 500GB'lık diskin sorun çıkartıyor. O diski sistemden ayırdığında mavi ekran almaya devam edecek misin deneyelim.

Çözüm
2 diskte de "RAW read error Rate, seek error Rate" değerleri, zirvenin doruklarına çıkmış.
Ayrıca 500GB'lık diskinde de "uncorrectable error count" değeri 168.

500'lük diski sistemden ayırdım herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Şimdilik çözüldü gibi görünüyor teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı