R5 2600 sistemde Windows 11 donuyor

mistercoff

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Dual-boot olarak yüklemek üzere taşınabilir belleğime Windows 11 ISO'su yazdırmıştım Rufus ile. Kurulum kısmında "This PC can't run Windows 11" uyarısı geldi. Ben de vazgeçip kısa yöntem olarak Windows 11'i taşınabilir belleğe kurdum yine Rufus ile fakat aşırı lag mevcut. Bu durum bellek üzerinden çalıştırıldığı için mi, yoksa böyle mi?

Bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: Ryzen 5 2600, G.Skill 16 GB RAM, RX 550 4G, MSI B450 Pro-Max.
Taşınabilir bellek ise; SanDisk Cruzer 64 GB USB3.0. bu arada bellek direkt anakart üzerindeki 3.0 portuna bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Dual-boot olarak yüklemek üzere taşınabilir belleğime Windows 11 ISO'su yazdırmıştım Rufus ile. Kurulum kısmında "this PC can't run Windows 11" uyarısı geldi. Ben de vazgeçip kısa yöntem olarak Windows 11'i taşınabilir belleğe kurdum yine Rufus ile fakat aşırı lag mevcut. Bu durum bellek üzerinden çalıştırıldığı için mi, yoksa böyle mi?

Bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: Ryzen 5 2600, G.Skill 16 GB RAM, RX 550 4G, MSI B450 Pro-Max.
Taşınabilir bellek ise; SanDisk Cruzer 64 GB USB3.0. bu arada bellek direkt anakart üzerindeki 3.0 portuna bağlı.

Hocam bence Windows 11 için daha erken Windows 10 kullanmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı