R5 2600 sistemde Windows 11'e geçmeli miyim?

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Insider'a katıldım fakat böyle diyor sizce geçmeli miyim? Ekran kartım RX570. RAM'lerim 2x8 16 GB. İşlemcim Ryzen 5 2600 niye böyle diyor yetmesi gerekmez mi normalde?

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-26_180949.png
    resim_2021-09-26_180949.png
    350,2 KB · Görüntüleme: 71
2.nesil Ryzen işlemciler şuan resmi olarak Windows 11 desteklemiyor.
Untitled.png

Arkadaşlar merhaba Insider'a katıldım fakat böyle diyor sizce geçmeli miyim? Ekran kartım RX570. RAM'lerim 2x8 16 GB. İşlemcim Ryzen 5 2600 niye böyle diyor yetmesi gerekmez mi normalde?
Bu siteden PC sistem durumu denetleyicisi programını indirip kurunuz. Sonra programdan kontrol edip bütün sonuçlar göster kısmını atar mısınız? Biostan TPM'i aktif etmeniz gerekebilir.

Eki Görüntüle 1174475

Bu siteden PC sistem durumu denetleyicisi programını indirip kurunuz. Sonra programdan kontrol edip bütün sonuçlar göster kısmını atar mısınız? Biostan TPM'i aktif etmeniz gerekebilir.
1632671360676.png

BIOS'a girip settings > Security > trusted Computing'tan Security device Support açmanız gerekiyor.

Çok teşekkürler yapayım daha sonra tekrar atayım testi.
BIOS'a girip settings > Security > trusted Computing'tan Security device Support açmanız gerekiyor.

1632671725254.png

Çok teşekkürşer hocam oldu şimdi güncelliyim mi o en baştaki kısımdan?

Çok teşekkürler yapayım daha sonra tekrar atayım testi.

Eki Görüntüle 1174488

Çok teşekkürşer hocam oldu şimdi güncelliyim mi o en baştaki kısımdan?
İstiyorsanız güncelleyebilirsiniz. Ben geçtim şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Bazıları hemen geçmeyi önermiyor bunu aklınızda bulundurun. 5 Ekimde yayınlanacak sürümle aynı sürümdü galiba. Bu arada çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim 😀.

İstiyorsanız güncelleyebilirsiniz. Ben geçtim şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Bazıları hemen geçmeyi önermiyor bunu aklınızda bulundurun. 5 Ekim'de yayınlanacak sürümle aynı sürümdü galiba.

Çok teşekkürler son bir soru olarak oradan güncelleyince bilgisayar sıfırlanıcak değil mi? Tüm uygulamalarım gidecek.

Geri
Yukarı