R5 2600 Sisteme Soğutucu Tavsiyesi

Hocam vatana gittim satın almak için, ama değmeyeceğini düşündüm fazladan 500 lira vermek istemiyorum. Ön kapağı çıkardım takılıyorum öyle. MasterBox'ı satsam en fazla 250-300 lira edecek.
Ben 300tl ye sattım boş kasayı PSU suz. KDV indirimiyle 440TL ye almıştım bence fazlasıyla değdi diye düşünüyorum. Kapağını açık kullansam bile 65-70 dereceleri görüyordu. Şu an hiçbir zaman 65in üzerini görmüyorum.
Ben 300tl ye sattım boş kasayı PSU suz. KDV indirimiyle 440TL ye almıştım bence fazlasıyla değdi diye düşünüyorum. Kapağını açık kullansam bile 65-70 dereceleri görüyordu. Şu an hiçbir zaman 65in üzerini görmüyorum.

Aslında dark n10 falanda alınabilir ama cooler master kalitesinden sonra dark kasa kullanmakta attan inip eşşeğe binmek gibi biraz :D

Aslında dark n10 falanda alınabilir ama cooler master kalitesinden sonra dark kasa kullanmakta attan inip eşşeğe binmek gibi biraz :D
Şu an vatanda MB511 yok maalesef. Olanlar da PSU ile birlikte satılıyor en ucuzu 800 TL.

MB520 alabilirim 463 TL. Onun da önü kapalı ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı