R5 2600 sisteme SSD, RAM ve PSU önerisi

laq1ue

Centipat
Daha fazla  
Herkese sevgili, huzurlu ve mutlu günler dilerim. Sistemimde 3 parçayı bulamadım ve emin olamıyorum o yüzden sizlerden yardım almak istedim.
16 GB veya Dual 8-8 3600MHz hem uygun fiyatlı hem de yeterli verimliliği alabilecegim RAM önerebilir misiniz?
200-400 lira arasında uygun SSD varsa lütfen soyleyebilir misiniz?
Son olarak da güç kaynaği çok araştirdim su an kullandiğim markadan ve kalitesinden memnun değilim.
RX580 ve Ryzen 5 2600 kullanıyorum o yüzden 600W+80 yeterli olabilir diye düşünüyorum. Uygun fiyatli çok da pahalı olmayan güzel verim alabilecegim bir PSU soyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD olarak üst sınırda ama;

PSU olarak da;

SSD olarak üst sınırda ama;

PSU olarak da;

Çok teşekkür ederim, efendim sağ olun

https://www.epey.com/power-supply-psu/frisby-fr-ps6080p-600w.html( Uygun fiyatli çok da pahalı olmayan güzel verim alabilecegin bir PSU, aynısını 5600XT sistemle kullanıyorum başına birçok iş geldi ama sorun yok. Fakat sizinde başınıza bir iş gelmeyeceğini garanti edemem. Bütçe arttırabilirseniz FSP, XPG bakın )

Mümkünse bu Crucial Ballistix BL8G36C16U4B 8 GB DDR4 3600 MHz CL16 Ram Fiyatları ve Özellikleri

Değilse bu GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35V Tek Modül Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

https://www.epey.com/power-supply-psu/frisby-fr-ps6080p-600w.html( Uygun fiyatli çok da pahalı olmayan güzel verim alabilecegin bir PSU, aynısını 5600XT sistemle kullanıyorum başına birçok iş geldi ama sorun yok. Fakat sizinde başınıza bir iş gelmeyeceğini garanti edemem. Bütçe arttırabilirseniz FSP, XPG bakın )

Mümkünse bu Crucial Ballistix BL8G36C16U4B 8 GB DDR4 3600 MHz CL16 Ram Fiyatları ve Özellikleri

Değilse bu GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35V Tek Modül Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Çok teşekkür ederim , sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı