R5 2600 ve 5700XT Darboğaz yapar mı?

Ryzen 5 2600 RTX2060'a kadar rahatlıkla besler RX 5600XT'yi de besliyeceğini düşünüyorum işlemci tabanlı oyunlar Max 5-10FPS kayıp yaşarsınız sanırsam ama yayın konusunda bilgim yok RX 5700 XT almamanız iyi oldu o kartda Driver sorunu var RX 5600XT'de ise daha az sorun yaşanılıyor diye biliyorum.

Hocam karta +2900 TL bakiye geçecek 300 TL'ye mousepad alacağım 2600 civarına bir kart önerebilir misiniz? Hepsiburada’dan Sapphire Pulse 5600XT düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam karta +2900 TL bakiye geçecek 300 TL'ye mousepad alacağım 2600 civarına bir kart önerebilir misiniz? Hepsiburada’dan Sapphire Pulse 5600XT düşünüyorum.

Sapphire alabilirsiniz hocam umarım Driver sorunu yaşamadan sıkıntısız kullanabilirsiniz kartı.

Hocam ilk defa AMD kart kullanacağım. Driver sorunundan kastınız ne? Bir de bu Driver sorunu Sapphire modellerinde mi oluyor?

AMD F/P bakımından muhteşem bir marka çok açıklamak istemiyorum Driver sorunu diye aratırsan RX 5700 XT kartlarında siyah ekran sorunu yaşadığını görürsün garantiye yollasan bile Driver'da sıkıntı olduğu için tamirde edilmiyor 5600XT modelinde sıkıntı yaşanandığını duymadım ama hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı