R5 2600 ve RX 5500XT sistem boşta kitleniyor

Sedat34

Decapat
Arkadaşlar sistem sorunum ekte, artık çözmek istiyorum sorunu. Her gün soruna çözüm bulmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum neden israr ediyorsun. Farkli ekran kartı ya da PSU ile dene, anakartla falan alakası yok.

Başkan ekran kartı ilkide sıfır aldım. Bozuk çıktı bununda bozuk ihtimalini hiç zannetmiyorum.

Bir de fazladan ekran kartı PSU yok ki. İmkanda yok.

Yani yukteyken kitlemeyen, donmayan. Bosta niye yapar onu da anlamış değilim o yuzden ekran kartı ve PSU zannetmiyorum. Ha elime denk gelirse denerim kafam rahat olur.

Dostum neden israr ediyorsun. Farkli ekran kartı ya da PSU ile dene, anakartla falan alakası yok.

Sen neden anakart olmadığına ısrar ediyorsun? Sistem boşta kilitleniyorsa sebep Radeon ekran kartıdır diye bir kural mı var? Boşta kitlenmelerin bir çok nedeni var ve anakart bunlardan birisi. Ekran kartı sebep oluyorsa ise burada marka ve model değil arızalı kart vardır aynı arızalı anakart, RAM, güç kaynağı gibi.

@Sedat34 rahat rahat oyununu oynuyor yükte bir sıkıntı yok, şu konudaki kişi de oyundayken bu sorunu yaşamamış boştayken yaşamış. Nvidia veya AMD olması farkediyor muymuş?

@Sedat34 CPB kapattın mı sen bu arada?

Bunlardan biri çıkarsa yazarsin. Özellikle anakart.

Onu ihtimalleri belirtmek için yazdım çünkü halihazırda memtest86 testini başarıyla tamamladı, RAM temiz. Herhangi bir parça buna neden olabilir, işlemci frekansı da neden olabilir. Tabii yazarım sorun yok, buralardayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı