R5 2600 ve RX 570 sisteme 144 Hz monitör alınır mı?

Bu konuyla alakalı @BilgisayarKurdu 'nunda yazılarınıda okumuştum bu konu ile ilgili.
Okudum. Adamın orda anlatmak istediği ekranın yapabileceği bir değer var ama fazlasının gelince aksaklıkların meydana gelebileceğini söylüyor. Yırtılma vs. Ben de 60 Hz kullanıyordum sonra 144 Hz yaptım ve ciddi anlamda değişiklikler gözüme çarptı. Bilgisayar 144 Hz ile ciddi anlamda süperdi.

Okudum. Adamın orda anlatmak istediği ekranın yapabileceği bir değer var ama fazlasının gelince aksaklıkların meydana gelebileceğini söylüyor. Yırtılma vs. Ben de 60 Hz kullanıyordum sonra 144 Hz yaptım ve ciddi anlamda değişiklikler gözüme çarptı. Bilgisayar 144 Hz ile ciddi anlamda süperdi.
Orda da devreye FreeSync diye bir nimet giriyor. Tabi her monitörde yok ama yaygınlaştı diyebiliriz 🙂

Sistemim R5 2600 ve RX 570. BF V ve CS:GO oynayacağım.

BF V'i highda oynamayacağım. Zaten bu mönitörde Hz ve FPS arasındaki ilişkiyi anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı