RX 570 sisteme 144 Hz alınır mı?

Umut Aydugan

Hectopat
R3 2200G ve ASUS ROG STRIX RX 570 OC ekran kartım var sizce bu sisteme 144 Hz bir monitör alınır mı?
Not: Sadece CS:GO oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R3 2200G ve ASUS ROG STRIX RX 570 OC ekran kartım var sizce bu sisteme 144 Hz bir monitör alınır mı?
Not: Sadece CS:GO oynuyorum.

CS -GO LOL dışında çoğu oyunda 60-75 FPS düzeylerinde çalışan bir sisteme neden 144Hz monitör almak istiyorsunuz. Bence monitör parasına işlemcinizi yükseltebilirsiniz. İyi forumlar :).

Alınır tabii ki bütçen varsa R5 2600 almalısın ekran kartıysa 1650 olabilir.

CS:GO'dan gelir elde etmiyorsan veya bu yolda hızlı adımlar atmıyorsan bunun hiç bir anlamı yok. Özellikleri güzel, kaliteli bir monitör al 75Hz olsun. Üstüne de işlemci bile değişirsin.

CS:GO'dan gelir elde etmiyorsan veya bu yolda hızlı adımlar atmıyorsan bunun hiç bir anlamı yok. Özellikleri güzel, kaliteli bir monitör al 75Hz olsun. Üstüne de işlemci bile değişirsin.
Aslında pc yi yazın topladım ve uygun fiyatlı olması için bu işlemciyi aldım, o yüzden işlemcimi değiştirmem olanaksız, yakın zamanda monitörüm bozuldu ve yeni biz monitör almak istiyorum almışken uzun süre kullanmak için 144 hz almak istiyorum ilerleyen yıllar upgrate yapacağım pc ye ama şimdi 144 hz in hakkını alırmıyım ve dediğim gibi sadece Cs oynuyorum
144 hz yi Bi nevi gelecek yıl için istiyorum r9 ve rtx 2070 alacağım az kaldı şimdilik bu sistemde 144 hz oynamak istiyorum ve dediğim gibi monitörüm bozuk şimdi 75 hz alırsam seneye rtx 2070 le pişman olurum ve 240 hz de bir monitör alamam
Aslında pc yi yazın topladım ve uygun fiyatlı olması için bu işlemciyi aldım, o yüzden işlemcimi değiştirmem olanaksız, yakın zamanda monitörüm bozuldu ve yeni biz monitör almak istiyorum almışken uzun süre kullanmak için 144 hz almak istiyorum ilerleyen yıllar upgrate yapacağım pc ye ama şimdi 144 hz in hakkını alırmıyım ve dediğim gibi sadece Cs oynuyorum

144 hz yi Bi nevi gelecek yıl için istiyorum r9 ve rtx 2070 alacağım az kaldı şimdilik bu sistemde 144 hz oynamak istiyorum ve dediğim gibi monitörüm bozuk şimdi 75 hz alırsam seneye rtx 2070 le pişman olurum ve 240 hz de bir monitör alamam seneye

Son düzenleme:
Aslında PC'yi yazın topladım ve uygun fiyatlı olması için bu işlemciyi aldım, o yüzden işlemcimi değiştirmem olanaksız, yakın zamanda monitörüm bozuldu ve yeni biz monitör almak istiyorum almışken uzun süre kullanmak için 144 Hz almak istiyorum ilerleyen yıllar upgrate yapacağım PC'ye ama şimdi 144 Hz'in hakkını alır mıyım ve dediğim gibi sadece CS oynuyorum

144 Hz'yi bi nevi gelecek yıl için istiyorum R9 ve RTX 2070 alacağım az kaldı şimdilik bu sistemde 144 Hz oynamak istiyorum ve dediğim gibi monitörüm bozuk şimdi 75 Hz alırsam seneye RTX 2070 le pişman olurum ve 240 Hz'de bir monitör alamam

CS GO oynarken çok işinize yarayacak bir monitör olur 144 Hz. Aksini söyleyen arkadaşlara bakma, onlar güncel ve yüksek grafik isteyen oyunlar için yazıyor ve doğru da söylüyorlar aslında.

İkinci söylediğinize gelirsek, R7 3700X daha iyi olur. R9 için fazla masrafa gerek yok bence. Yayın bile yapsanız 3700X fazlasıyla isteğinizi karşılar. RTX 2070 yerine Super modeli veya RX 5700 XT önerebilirim. Sadece CS GO oynayacaksanız hiç birini önermem, aşırı fazla gelir bu oyun için.
Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Super fazlasıyla yeterli olur ve çok daha ucuza alırsınız.

Son düzenleme:
CS GO oynarken çok işinize yarayacak bir monitör olur 144 Hz. Aksini söyleyen arkadaşlara bakma, onlar güncel ve yüksek grafik isteyen oyunlar için yazıyor ve doğru da söylüyorlar aslında.

İkinci söylediğinize gelirsek, R7 3700X daha iyi olur. R9 için fazla masrafa gerek yok bence. Yayın bile yapsanız 3700X fazlasıyla isteğinizi karşılar. RTX 2070 yerine Super modeli veya RX 5700 XT önerebilirim. Sadece CS GO oynayacaksanız hiç birini önermem, aşırı fazla gelir bu oyun için.
Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Super fazlasıyla yeterli olur ve çok daha ucuza alırsınız.
Teşekkür ederim yani şimdilik bu sisteme 144 hz alabilirim heralde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı