R5 2600 ve RX 590 ekran karıncalanması

SoulFly(Ayberk)

Hectopat
Arkadaşlar RX590 kullanıyorum ve çok arada olsa bile şüphe uynandırıyor. 3-4 saniyeliğne ekran karıncalanıyor ama sadece PC açılırken ve oyuna girerken oluyor.
RX 590.
R5 2600.
B450M S2H.

Bir de daha BIOS güncellenmesi yapmadım. Çünkü SSD aldım ve ona format attım. Ama önceki zamanda aynı şey var.

Sorun buysa genelde kablodan.
images (1).jpeg

Evet aynen böyle oluyor 2 3 defa gelip gidiyor. Zaten kabloda monitör kablosu neyse teşekkürler.

En kalitelisinden bir kablo ile deneyin.
Dostum kablo geriye uyumludur dedim ama normalde de öyle biliyorum. Ama 5600XT ile o kabloda görüntü alamadım diyen var bunuda ek olarak yazayım buraya daha sıradan bir kablo deneyin isterseniz ya da Amazon'dan alırsan iade edersin çalışmazsa pahalı olan kablo elinde kalmaz yani.

Sıradan kablo örneği HP 001SBBLK1.5EU HDMI to HDMI Altın Uçlu Kablo 4K 1.5 metre, Siyah: Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Driver Booster ile mi güncellediniz?

Hayır güncellememde Driver programları bozuk.
En kalitelisinden bir kablo ile deneyin.
Dostum kablo geriye uyumludur dedim ama normalde de öyle biliyorum. Ama 5600XT ile o kabloda görüntü alamadım diyen var bunuda ek olarak yazayım buraya daha sıradan bir kablo deneyin isterseniz ya da Amazon'dan alırsan iade edersin çalışmazsa pahalı olan kablo elinde kalmaz yani.

Sıradan kablo örneği HP 001SBBLK1.5EU HDMI to HDMI Altın Uçlu Kablo 4K 1.5 metre, Siyah: Amazon.com.tr

Ben televizyona bağlı olan HDMI denedim. Onda sıkıntı çıkmadı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı