R5 2600 ve RX570 sistem toplama

NydoStar

Centipat
Ucuz ama performanstan ödün vermeyecek bilgisayar toplamaya çalışmamın yanı sıra parçaların uyumluluk sorunu olmayacağını kesinleştirmek için fikrinizi istiyorum ve evet, bu konularda çok fazla bilgili değilim :)
Parçalar değişebilir, tabii ki de fiyatı fazla değiştirmeden. Uyumluluk için yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hi-Level SSD kesinlikle tavsiye etmiyorum. Firmware güncellemesi yok ve içindeki kontrolcü ve NAND yongalar da belli değil. DRAM yonga olup olmadığını bile bilmiyoruz ki olmadığını düşünüyorum.

Zamanında Hi-Level SSD'li bir sistem almıştım, kargodan bozuk geldi, içine Windows kurulamıyordu, o kadar dandik.
Kargoda bozulan ilk SSD diye tarihe geçer resmen.

Zamanında Hi-Level SSD'li bir sistem almıştım, kargodan bozuk geldi, içine Windows kurulamıyordu, o kadar dandik.
Belki fabrika çıkışlı bozuktur?

2600 yerine 1600AF alabilirsiniz. Oradan kazandığın para ile de iyi bir SSD alabilirsin veya diğer bileşenlere ekleyebilirsin.

0 almadım, güvenilir bir bilgisayarcıdan aldım, bana kargoladı. Köpük yırtılmış diye kasa hasarlı geldi. İşlemci soğutucusu yerinden çıkmıştı, harddisk yerinden çıkmıştı vs. Tüm parçalar çalıştı ancak Windows boot olmuyordu, SSD'de sorun olduğunu öğrendim sonunda. Bu, markanın kalitesizliğini gösterir.

0 almadım, güvenilir bir bilgisayarcıdan aldım, bana kargoladı. Köpük yırtılmış diye kasa hasarlı geldi. İşlemci soğutucusu yerinden çıkmıştı, harddisk yerinden çıkmıştı vs. Tüm parçalar çalıştı ancak Windows boot olmuyordu, SSD'de sorun olduğunu öğrendim sonunda. Bu, markanın kalitesizliğini gösterir.
Elektronik cihazlar biraz şans işidir hocam. Tek ürünle markayı kötülemek olmaz.
En dandik firmanın ürününü alırsın yıllarca kullanırsın, en iyi diye aldığın markanın ürünü çabukça bozulur. Bunlar olabilecek şeyler.

2600 yerine 1600 AF alabilirsiniz. Oradan kazandığın para ile de iyi bir SSD alabilirsin veya diğer bileşenlere ekleyebilirsin.

Performanstan ne kadar kaybedim ama öyle bir şey de var

Hi-Level yerine öneri alabilirim :)

Adata Ultimate SU630 240 GB (ASU630SS-240GQ-R) SSD olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı