R5 2600 vs R5 3600

3600 hem daha performanslı hemde ısınma sorununu çözmüş bir AMD nesliyle baş başayız artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarınızı dikkate aldım bile hocam hemen bakmaya başlıyorum. Teşekkür ederim tekrardan iyi geceler.

Bu sistemi direk alın hem aynı fiyata R5 3600 alırsınız hem de ekran kartınız Asus olur.

Bu sistemi direk alın hem aynı fiyata R5 3600 alırsınız hem de ekran kartınız Asus olur.
Teşekkür ederim öneriniz için bakmıştım bu sisteme kasayı pek tavsiye etmediler o yüzden vazgeçmiştim.

Hocam ben şöyle bir sistem toplamıştım kendime. R5 2600'daki stok soğutucu yeterli dedikleri için
soğutucu koyma gereği koymadım. Bende maksimum 6000 TL'ye kadar çıkabiliyorum. Sizce bu sistem uygun mu?
Eki Görüntüle 424547

İlla Nvidia olsun demiyorsan ve Ray Tracing konusuna çok önem vermiyorsan, RTX 2060 yerine RX5700 alabilirsin. RT konusu haricinde RTX 2060'dan daha güçlü bir kart. Hepsiburada üzerinde şu anda 2350-2400'e bulunuyor. Belki oradan artan tutarı, Ryzen 3600 için bütçene ekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı