R5 2600 Wraith Prism RGB montajı

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 2600 işlemcim üzerine Wraith Prism takacağım ama üzerindeki macuna ekleme yapayım mı ? Birde RGB için başka uygulama üzerinden kontrol etmek için usb kablosu takmam yeterli sanırım. Görselleri paylaştım USB34 boşta duruyor oraya takmam lazım sanırım daha yakında bir yerde yok gibi :D
- Sizce bu ok ile gösterdiğim girişe usb bağlantısı yapabilir miyim ?
Inkedff2_LI.jpg

Dosya Ekleri

• ff1.PNG
    ff1.PNG
    1,6 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2837.jpg
    IMG_2837.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 49
  • InkedIMG_2840_LI.jpg
    InkedIMG_2840_LI.jpg
    398,6 KB · Görüntüleme: 38
Uygun olan USB girişine takabilirsiniz. Eski macunu temizleyin. Yenisini de güzelce sürün. Daha sonra kullanabilirsiniz.

Gösterdiğiniz nokta USB bağlantısı değil. Görüntü olarak benziyor diye oraya sokup da kısa devre yaptırmayın. Wraith Prism'den iki kablo çıkar. Birisi USB bağlantısı öbürü RGB bağlantısı. USB bağlantı girişlerinde yeriniz yoksa yalnızca 4pinli RGB girişi bağlantısını yapın. Renk efektleri azalır sadece. Onun haricinde yalnızca USB bağlantısı yeterlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gösterdiğiniz nokta USB bağlantısı değil. Görüntü olarak benziyor diye oraya sokup da kısa devre yaptırmayın. Wraith Prism'den iki kablo çıkar. Birisi USB bağlantısı öbürü RGB bağlantısı. USB bağlantı girişlerinde yeriniz yoksa yalnızca 4pinli RGB girişi bağlantısını yapın. Renk efektleri azalır sadece. Onun haricinde yalnızca USB bağlantısı yeterlidir.
InkedIMG_2840_LI.jpg

-USB34 yazan yer boşta oraya takayım o zaman.

Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 2600 işlemcim üzerine Wraith Prism takacağım ama üzerindeki macuna ekleme yapayım mı ? Birde RGB için başka uygulama üzerinden kontrol etmek için usb kablosu takmam yeterli sanırım. Görselleri paylaştım USB34 boşta duruyor oraya takmam lazım sanırım daha yakında bir yerde yok gibi :D
- Sizce bu ok ile gösterdiğim girişe usb bağlantısı yapabilir miyim ?
Eki Görüntüle 1136347
Sadece USB 2.0 bağlantısı yeterli olacaktır. Ancak o port USB 2.0 mı emin olamadım. Çoğunlukla anakartın altında olur o port.

Dediğiniz yer olur. USB soketi.
Screenshot_20210813-115221.png

Yeni konular

Geri
Yukarı