R5 2600X bilgisayara USB Aygıtları bağlıyken açılmıyor

benyokum

Hectopat
Merhaba, bilgisayarımda sürekli;
Kulaklığım, klavyem, mausumun USB'leri bağlı şekilde kapatıyorum açıyorum.
Son sıralar bilgisayarı açıyorum, ekran gelmiyor. Klavye ve kulaklığım USB'sini çıkardığımda ekran geliyor, bilgisayar açıldıktan sonra takıyorum bu neden böyledir acaba?
Yardımcı olabilir misiniz?

Donanım:
MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming X
MSI B450-M
Corsair Vengeance RGB Pro (2x8) RAM
Ryzen 5 2600 X

Anakart yüzünden olduğunu düşünüyorum BIOS güncel, sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun bu olduğu kesin değil fakat bir anakartta USB takınca elektrik çıkıyordu sanırım buna kısadevre diyorlardı onun gibi bir şey olabilir.

Sorunun bu olduğu kesin değil fakat bir anakartta USB takınca elektrik çıkıyordu sanırım buna kısadevre diyorlardı onun gibi bir şey olabilir.
nasıl çözebilirim acaba googlea yazdığımda saçma sapan şeyler çıkıyor ramları silgiyle slmek gibi, ram da sorun yok bios pilinde sorun yok değiştirdim. ekran kartındada sorun yok geriye tek güç kaynağı , anakart çıkıyor. güç kaynağım 600 W ek oalrak xiagmatek cl120 sıvı soğutucu kullanıyorum ne olabilir acaba

nasıl çözebilirim acaba googlea yazdığımda saçma sapan şeyler çıkıyor ramları silgiyle slmek gibi, ram da sorun yok bios pilinde sorun yok değiştirdim. ekran kartındada sorun yok geriye tek güç kaynağı , anakart çıkıyor. güç kaynağım 600 W ek oalrak xiagmatek cl120 sıvı soğutucu kullanıyorum ne olabilir acaba
Farklı bir güç kaynağıyla deneyebilirsin.

Geri
Yukarı