R5 2600X GTX 1060 kuruluma geçememe

muratozakcill

Centipat
Rehber ve rehber videoları mevcut. High Sierra imajını indirip USB'ye yazın. Yanlışlıkla diğer diskleri silmemek adına, ilk önce Windows'da alan ayırın. Bunun için de Bilgisayar > Yönet > Disk Yönetimi'ne girip alan ayırmak istediğiniz diske sağ tıklayın, ardından Birimi Küçült deyin. Minimum 50GB verilmesi önerilir. Ayırdıktan sonra Paragon Partition Manager Community Edition 14 indirin, ayırdığınız alanı o programın arayüzünde göreceksiniz. O alanı seçip, Create Volume deyin. Create Volume dedikten sonra açılan ekranda Show Advanced Options seçeğine tıklayın. Disk türünü NTFS değil Apple HFS olarak değiştirip, diske istediğiniz adı verdikten sonra dönüştürün. Türkçe karakterli bir isim koymamanız tavsiye edilir. Daha sonra USB'yi bootladıktan sonra zaten diski göreceksiniz, seçip ileri demekten başka bir şey kalmıyor geriye.

Merhaba. Şu anda kurulum aşamasındayım fakat "Error loading kernel cache (0x9)" hatası alıyorum. Forum üzerinden araştırma yaptığımda aşağıdaki bağlantı üzerinden gerekli dosyaları indirin denmiş fakat link çalışmamaktadır. Yardımcı olabilir misiniz?

Bağlantı :

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka USB portlarında dene.
Başka portlardan denedim, bilgisayara bağlı diğer tüm aygıtları çıkardım denedim fakat olmadı. Halen aynı sorun devam etmektedir.

WhatsApp Image 2020-05-08 at 13.32.58.jpeg

BIOS'da Secure Boot ve AMD IOMMU kapalı mı? Bir de ek olarak bu hataları ben de ara sıra alıyordum, sürekli deneyerek çözüyordum. AMD Zen harici tüm configleri silip, Zen'in adını "config.plist" olarak değiştir. Sonrasında, kurulumu bootlamadan önce space'e bas ve boot with Injected kexts seçeneği ile başlatmayı dene.

BIOS'da Secure Boot ve AMD IOMMU kapalı mı? Bir de ek olarak bu hataları ben de ara sıra alıyordum, sürekli deneyerek çözüyordum. AMD Zen harici tüm configleri silip, Zen'in adını "config.plist" olarak değiştir. Sonrasında, kurulumu bootlamadan önce space'e bas ve boot with Injected kexts seçeneği ile başlatmayı dene.
BIOS'da Secure Boot ve AMD IOMMU kapalı ve belirttiğiniz şekilde AMD Zen harici tüm configleri silip, Zen'in adını "config.plist" olarak değiştirdim. Sorun devam ediyor extra olarak bir kırmızı yazı çıktı devam ettikten sonra siyah ekranda kalmaktadır bilgisayar.

EFI/CLOVER klasörünün içeriği bu şekilde eksik bir şey mi var?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-05-08 at 14.56.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-08 at 14.56.26.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,2 KB · Görüntüleme: 29
İmaj ikiye ayrılıyor, AMD desteği deneysel olan ve AMD destekli olan. Hangisini indirdiniz? Ek olarak bir de başka bir program ile yazmayı deneyebilirsiniz isterseniz.
Tek aşamada kurulabilen ve AMD işlemci ve MBR disk desteği olan imajı indirdim.Başka bir program öneriniz varmıdır ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı