R5 2600X işlemciye 700 TL'ye anakart önerisi

8eas7brook

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi R5 2600X'e uygun anakart tavsiyesi istiyorum. Yaklaşık 700 TL bütçem var. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şeçenekler aşağı yukarı aynı olur 650-750 TL fiyat bandı için.
Asus tarafında Asus TUF Msi tarafında Tomahawk Gigabyte tarafındada Aorus pro modeli olur. Fiyat olarak şuan en uygunu Asus TUF görünüyor 665 TL flan bile bulunabiliyor vatan'da. Şekil olarak en güzeli ve sınıfının en dolu modeli Gigabyte gibi geliyor bana ama şuan için stoklarda pek bulunamıyor.

B450 Tomahawk , uzun araştırmalardan sonra aldım. Overclockta da üzmez. Ryzen için en iyi b450 diyor yorumlar. Nette göz gezdirin siz de.
B450 Tomahawk kalite olarak üzmez ama fiyat olarak üzer :) B450 anakarttın mantığı düşük bütçeli overclok yapılacak anakart almak onunda bütçesi bence 500-700 TL aralığındadır. 900-1000 TL verip B450 almak bana saçmma geliyor o fiyat bandına X470 var zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı