R5 2600X - RX 6600 sistemi satıp M2 Mac Mini geçmek

Daha fazla  
Sistem özelliklerim:
3 adet (2'si boşta)Sapphire RX6600.
AMD Ryzen 5 2600X.
MSI X470 Gaming Plus Max.
Wraith Prism.
XPG D80 2x8 16 GB RAM.
Xigmatek tauro 600W Full moduler.
XPG SX8200 M.2 SSD 1TB.
Rampage falcon X kasa.

Ekipman/Monitör:
ViewSonic VX2458-C-mhd
Acer Nitro VG240y 75Hz
royal kludge RK61 BT.
Glorious Model O Wireless.
Razer Seiren X mikrofon.

Merhaba üstte yazan sistemimi satıp M2 Mac mini(16 GB 256 GB) alıp bir de 2.el Xbox Series S almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı önerebileceğiniz başka şeyler var mı?
Şu an halihazırda iPad Air 5 M1 ve iPhone 12 kullanıyorum. Mac mini isteme sebebim hem Apple eko sistemine girmek ve Mac'in yazılım konusunda benim şu anki sistemimden daha iyi olması.
(Yazdıklarımın dışında AOC 24G2U5/BK monitör, Arctis 7 Wireless ve Logitech K380 klavyem var. Bunları satmayacağım)

Son düzenleme:
Sistem özelliklerim:
3 adet (2'si boşta)Sapphire RX6600.
AMD Ryzen 5 2600X.
MSI X470 Gaming Plus Max.
Wraith Prism.
XPG D80 2x8 16 GB RAM.
Xigmatek tauro 600W Full moduler.
XPG SX8200 M.2 SSD 1TB.
Rampage falcon X kasa.

Ekipman/Monitör:
ViewSonic VX2458-C-mhd
Acer Nitro VG240y 75Hz royal kludge RK61 BT.
Glorious Model O Wireless.
Razer Seiren X mikrofon.

Merhaba üstte yazan sistemimi satıp M2 Mac mini(16 GB 256 GB) alıp bir de 2.el Xbox Series S almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı önerebileceğiniz başka şeyler var mı?
Şu an halihazırda iPad Air 5 M1 ve iPhone 12 kullanıyorum. Mac mini isteme sebebim hem Apple eko sistemine girmek ve Mac'in yazılım konusunda benim şu anki sistemimden daha iyi olması.
(Yazdıklarımın dışında AOC 24G2U5/BK monitör, Arctis 7 Wireless ve Logitech K380 klavyem var. Bunları satmayacağım)
Sadece yazılım için geçeceksen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece yazılım için geçeceksen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maci yazılım konusunda öne çıkartan tek şey değil işletim sistemi değil donanımıda öne çıkarıyor. Ve işletim sistemi herhangi bir bilgisayara yüklenebilecek bir işletim sistemide değil. Mac bir bilgisayardaki gibi çalışmaz.

Geri
Yukarı