R5 2600X sıcaklık boştayken çok yüksek

Bence direkt İnceHesap ile görüşün. Şimdi siz müdahale etseniz suçu size atarlar falan uğraşılmaz. Görüşün, sorunu anlatın. Değişim gerekiyorsa değiştirirler.
Sanırım öyle yapacağım. Donanımsal konularda temas etmeye biraz tırsıyorum, ekran kartını bile zarar gelecek diye korka korka taktım. Neyse ki sorun olmadı.

Hocam incehesapla görüşün. Siz çözmeye çalışırsanız, siz bozdunuz felan diyip suçu sizin üzerinize atarlar verdiğiniz parayla kalırsınız. Hiç uğraşmayın direk incehesapla iletişime geçin montajı onlar yaptı sonuçta. Bu yüzden hazır sistem almaya karşıyım ben kendi topladığım gibisi hiçbir zaman olmaz.

Hocam incehesapla görüşün. Siz çözmeye çalışırsanız, siz bozdunuz felan diyip suçu sizin üzerinize atarlar verdiğiniz parayla kalırsınız. Hiç uğraşmayın direk incehesapla iletişime geçin montajı onlar yaptı sonuçta. Bu yüzden hazır sistem almaya karşıyım ben kendi topladığım gibisi hiçbir zaman olmaz.
Şimdi kendilerine sitelerinden mesaj attım. Umarım bir sorun olmaz.

incehesap'tan alışveriş yapmayın. Fiyatı aldanıp aldığınız ürünlerde böyle durumlarla karşılaşmanız çok olası.

Daha 1-2 hafta önce bir arkadaşım, oradan aldığı sistemin bir zaman sonra sisteme hiç güç gelmemesi ve tabii ki açılmaması sebebiyle garantiye yollamak durumunda kaldı.

Pek şaşırmadım. Fiyattan kısmak için gene abuk sabuk parçaları kullanmışlar. Ondan sonra R5 2600X ısınma sorunu, Zotac 1660 Isınma sorunu, Apacer SSD yavaşlama sorunu diye millet etrafta geziyor. Sponsorlardan tonla para kazanan o, mağdur olan siz oluyorsunuz. Yük altında 85 derecelere kadar çıkan bir ekran kartını sırf testlerde ısınmasın diye kasanın kapağını açık kullanıp ekran kartı 73 derece çok serin diyen bir adam. Hocam 4.000 TL vermişsiniz paranızı çöpe atmayın ne olur. Ben kendi imzamdaki sistemi tam 3550 TL gibi bir fiyata topladım. İndirim bekleyerek parça parça toplamak her zaman en iyisi.
incehesap'tan alışveriş yapmayın. Fiyatı aldanıp aldığınız ürünlerde böyle durumlarla karşılaşmanız çok olası.

Daha 1-2 hafta önce bir arkadaşım, oradan aldığı sistemin bir zaman sonra sisteme hiç güç gelmemesi ve tabii ki açılmaması sebebiyle garantiye yollamak durumunda kaldı.
Gaming Gecesinde sattıkları RX590'dan nasibimi aldım bende.

Hazır sistem alacaksanız Technopat'ın sistemlerine bakın, evet pahalı ama adam akıllı bir sistem en azından. Fiyattan kısalım diye Gamepower, James Donkey gibi çöp markalar kullanılmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı