R5 3400G sistem iyi mi?

Yavuz_sama

Hectopat
Bu sistemi özelleştirdim şöyle oldu:

Screenshot_20210528-134121_Chrome.jpg

İyi toplamış mıyım? Hangi paraçaları değiştirmemi önerirsiniz? Bütçe maksimum 4.5k.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci stokta yok yazıyor. Ve APU bir sistem için tek kanallı RAM alınmaz. Ya 4+4 yapın ya da 8+8. stokları takip ederek işlemci stoğa geldiğinde alınabilir bir sistem. RAM'ları 8+8 yapınca sistem kaç TL'ye denk geliyor.

Amacımız FPS oyunları oynamak onu haricinde GTA 5 Forza Horizon 4

4bIN500KÜSur.

Bütçenizi belirtip sistem tavsiyesi konusu açarsanız daha iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçenizi belirtip sistem tavsiyesi konusu açarsanız daha iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu sistemi alacağız. Sadece parçalarını değiştireceğiz. Darboğaz vs. olur mu onları öğrenmek için açtım.

Bir de bir şey soracağım. Şimdi biz bu sistemi alırsak içine driver, Windows ve BIOS vs. yüklü olarak geliyor mu? Bir de onlar orada hazırlayıpmı gönderiyorlar?

İşletim sistemini oradan seçebiliyorsunuz. Fakat oradaki fiyatlar çok saçma. Onun harici BIOS sistemin kendinde olan bir şeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı