R5 3400G sistem iyi mi?

Bir de bir şey soracağım. Şimdi biz bu sistemi alırsak içine driver, Windows ve BIOS vs. yüklü olarak geliyor mu? Bir de onlar orada hazırlayıpmı gönderiyorlar?
Kişiselleştirme seçeneklerinde yalnızca W10 Pro ve Home sürümlerini orjinal haliyle yükletebiliyorsunuz bu da size +1000TL olarak yansıyor. Bir şey seçmezseniz FreeDos olarak gelir. BIOS için zaten bir şey söylemeye gerek yok. B450M anakartlar Ryzen 3. Nesil desteğiyle çıkıyor, R5 3400G halihazırda çalışır olacak.

Montaj işini onlar yapıyor ama işletim sistemi satın almazsan freeDOS olarak yani işletim sistemi kurmadan gönderirler. Eğer montaj işini kendim yapabilirim diyorsan parçalar tekli olarak satın alınıp daha iyi bir sistem toplanabilir. Anakartı Gigabyte B450M S2H model seçebilirsin. Ayrıca İncehesap'ta Bellek, HDD, SSD gibi bileşenler Cuma akşamları indirime giriyor. Denk gelirse oradan daha uygun fiyata bu bileşenleri aradan çıkarırsın. Güç kaynağı olarak GameGaraj hangi marka PSU kullanıyor bilmiyorum. O yüzden güç kaynağı konusunda yorum yapamıyorum. Ama 650W bu sistem için fazla kalır. İleride ekran kartı takviyesi yapsan dahi fazla yani. Fiyatı biraz pahalı ama sorun çıkartacak bir sistem değil.

Montaj işini onlar yapıyor ama işletim sistemi satın almazsan FreeDOS olarak yani işletim sistemi kurmadan gönderirler. Eğer montaj işini kendim yapabilirim diyorsan parçalar tekli olarak satın alınıp daha iyi bir sistem toplanabilir. Anakartı Gigabyte B450M S2H model seçebilirsin. Ayrıca İncehesap'ta bellek, HDD, SSD gibi bileşenler cuma akşamları indirime giriyor. Denk gelirse oradan daha uygun fiyata bu bileşenleri aradan çıkarırsın. Güç kaynağı olarak GameGaraj hangi marka PSU kullanıyor bilmiyorum. O yüzden güç kaynağı konusunda yorum yapamıyorum. Ama 650W bu sistem için fazla kalır. İleride ekran kartı takviyesi yapsan dahi fazla yani. Fiyatı biraz pahalı ama sorun çıkartacak bir sistem değil.

İşletim sistemini Win10Pro alacağız 35-40 liralık olanlardan.

Geri
Yukarı