R5 3400G sisteme RTX 3060 takılır mı?

RahatVodka

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben 7. sınıfın başlarında APU bir bilgisayar toplamıştım. Anakartım B450M S2H, işlemcim AMD Ryzen 3400 ve 8 GB RAM (bir tane daha alacağım) var. 490 GB SSD, 1 TB HDD ve 550W güç kaynağı (değiştireceğim) var. Babam ASUS TUF Gaming ekran kartı alacak. Güç kaynağımı değiştirirsem bilgisayarda sorun olmadan çalışır mı veya bilgisayarda başka bir parça değişmem gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
550W tam olarak sınırda yani yeterli ama isterseniz bir tık yükseltebilirsiniz. İşlemci için bütçeniz ne kadar?
Şöyle bişey var ben Türkiye'den almiycam yurt dışında akrabalarım var gelirken getiricekler o yüzden fiyatı tam netleyemiyorum
İşlemciyi sat ikinci el 3600 al:
2. El temiz olup olmadığını nasıl anliycam
Merhaba, ben 7. sınıfın başlarında APU bir bilgisayar toplamıştım. Anakartım B450M S2H, işlemcim AMD Ryzen 3400 ve 8 GB RAM (bir tane daha alacağım) var. 490 GB SSD, 1 TB HDD ve 550W güç kaynağı (değiştireceğim) var. Babam ASUS TUF Gaming ekran kartı alacak. Güç kaynağımı değiştirirsem bilgisayarda sorun olmadan çalışır mı veya bilgisayarda başka bir parça değişmem gerekiyor mu?

Belki diğerlerini yükseltmek için ASUS Dual RTX3060 12 GB da alabilirim ve alırsam TUF Gaming'le arasında çok bir fark olur mu aralarında çok büyük bir fiyat farkı yok 600 TL fark var çok büyük bir performans farkı varsa TUF Gaming alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı