R5 3500 sistem nasıldır?

Hocam pardon ben yanlış anlamışım. Sisteminiz iyi ancak oyun oynacaksınız rami 16 yapın.Rtx 2060 çok iyi olur. Ama gt 1030 serisi değil de bir GTX serisi alsan daha iyi olur.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hocam. Elimde 1 TB'lik SSD olduğu için SSD ye de ihtiyacım olmayacak. Sadece 8gb ram ve sağlam bi ekran kartı güncellemesi düşünüyorum bende.

PSU SHP V2 ise PSU modeli güzel değil hatta bazı kişilerde patlamıştı o PSU. SSD SanDisk SSD Plus serisi ise maalesef o seri kronik sorunlu diğer şeyler güzel en yakın zamanda RAM'i 16 yapın.

Sistem fiyatına göre güzel. Ekran kartı da idarelik seni götüreceğini umuyorum. Bir tane daha 8 GB RAM eklendiği zaman çok güzel olur. Bence APU sistemden daha mantıklı.

Çok teşekkür ederim hocam. Elimde 1 TB'lik SSD olduğu için SSD'ye de ihtiyacım olmayacak. Sadece 8 GB RAM ve sağlam bir ekran kartı güncellemesi düşünüyorum bende.

Valorant CS:GO gibi oyunlar oynayacaksanız ekran kartı güncellemesi için acele etmeyin bırakın piyasa toparlansın sizi o zamana kadar götürür ama bir RAM takviyesi şart olur gibi.

Hocam pardon ben yanlış anlamışım. Sisteminiz iyi ancak oyun oynacaksınız rami 16 yapın.Rtx 2060 çok iyi olur. Ama gt 1030 serisi değil de bir GTX serisi alsan daha iyi olur.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Gtx 1050 Ti düşünmüştüm fakat biraz pahalı geldi o yüzden idareten 1030 aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…