R5 3500'lü sistem alınır mı?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
-Gigabyte OC Rtx2060 (%80 fan hızı 77 derece 13dk furmark)
-R5 3500 (Aygıt yöneticisinde 6 çekirden olarak görünmesi normal mi bilmiyorum)
-RAM 2*8GB 3200Mhz
-B450m 4400mhz
-Power kasa Powerboost 650W (C4 evet esprileri komik olmuyor)

1 yıl garantisi kutuları ve fatırası var genel olarak temiz bir tanıdıkta ondan biliyorum. Bir de IIYAMA diye 24' 165hz 1ms bir monitör var yanında. Klavye falan da var da temizlenmesi gerek sanırım tuşu takılı kalıyor. Şimdi bu PC'ye 8850 verilir mi?

Son düzenleme:
Monitör yok farz edelim hocam o hediyesi gibi bir şey.
Hocam şu an da tam sizin bütçenizde alınacak F/P bir sistem ne yazık ki yok.
Eğer bütçeyi bu civarlara çıkarma şansınız var ise bu sistemi öneririm.

Alınmaz dicem de.Bu fiyata yakın sıfır rtx 2060'lı hazır sistem bile bulamadım.Bekleyebiliyorsan bazen indirimli sistemler düşebiliyor.Bu arada konuyla alakasız ama xbox series x'e baktın mı? Sadece oyun oynayacak olsam direkt series x alırdım.Geçen haftalarda tarayıcı desteği de gelmiş.

Hocam şu an da tam sizin bütçenizde alınacak F/P bir sistem ne yazık ki yok.
Eğer bütçeyi bu civarlara çıkarma şansınız var ise bu sistemi öneririm.
Hocam attığınıza sisteme bütçem yeter ve bu piyasa için gayet F/P olurdu. Ama benim 2 tane 3060'ım var ve RVN kazıyorum derdim monitörü satıp bu PC'yi 8000 civarına mal etmek. İkincisi sistem ile boş zamanlarda mining yapmayı düşünüyorum. ETH ya da RVN olarak ne bir şey düşünmedim. Biraz daha açık olmuşumdur sanırım :)
Alınmaz dicem de.Bu fiyata yakın sıfır rtx 2060'lı hazır sistem bile bulamadım.Bekleyebiliyorsan bazen indirimli sistemler düşebiliyor.Bu arada konuyla alakasız ama xbox series x'e baktın mı? Sadece oyun oynayacak olsam direkt series x alırdım.Geçen haftalarda tarayıcı desteği de gelmiş.
Daha çok parantez içindekiler kafamı biraz karıştırdı. Bu arada Gaziantep çevresinde kalıyorum ve burda 1660'lı sistemlere 5 haneli rakamlar istiyorlar alternatif de yok sıfır olarak da yarını beklesem acaba Gaming gecesini yani?

Daha çok parantez içindekiler kafamı biraz karıştırdı. Bu arada Gaziantep çevresinde kalıyorum ve burda 1660'lı sistemlere 5 haneli rakamlar istiyorlar alternatif de yok sıfır olarak da yarını beklesem acaba Gaming gecesini yani?
Bekle bakalım.Black friday de yaklaşıyor.Girmediysen pc hocası dc kanalına girip indirim takip etmeni öneririm.Belki ucuza bişey yakalayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı