R5 3500U laptop Squad oynatır mı?

• Konuyu başlatan bemol
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 857
Hocam RAM'i 8 GB alıp 16 GB yapın, APU'da FPS'i yaklaşık 2 katına çıkarır.
Arkadaşın dediği gibi 2x8 yaparsanız çok güzel olur ama önce bir araştırın hangi RAM var kaç MHZ kaç CL kaç boş slot var.
Dediğiniz şeyi önceden uzun uzun düşünmüştüm 4+4 gb ram kullanıyorum bunları satıp üstünede ekleyip 8+8 gb ram yapmayı düşünüyordum bu işlerden anlayan arkadaşıma sorduğum zaman 3 4 fps fark eder dedi bende fps videolarına baktığım zaman 4 5 fps arasında artış olduğunu gördüm hatta örnek olarak şu videoyu izleyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz şeyi önceden uzun uzun düşünmüştüm 4+4 gb ram kullanıyorum bunları satıp üstünede ekleyip 8+8 gb ram yapmayı düşünüyordum bu işlerden anlayan arkadaşıma sorduğum zaman 3 4 fps fark eder dedi bende fps videolarına baktığım zaman 4 5 fps arasında artış olduğunu gördüm hatta örnek olarak şu videoyu izleyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
4+4'se değişmeye gerek yok. Dual sonuçta.

Overclock yapmak sizce mantıklımı hem havalar soğumuşken Not:stok hızı 2.10ghz
Laptopta OC yapmak mantıklı değil ve U serisine yapılmıyor diye biliyorum.

yapılıyor
Yanlış biliyormuşum. Ama yapmayın katkısı maks 1-2 zorlasan 3 olur.

Geri
Yukarı