R5 3500U laptopta RDR 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

frkn85

Centipat
Daha fazla  
RAM
12
Ekran kartı
Vega 8
İşlemci
Amd ryzen 5 3500 u
İyi günler herkese benim RDR 2 biraz fazla kasıyor gibi ayarları nasıl yapmalıyım bilen var mı? sistemim AMD Radeon Vega 8, 12 GB RAM AMD Ryzen 5 3500u Windows 10 şimdiden teşekkürler.

İyi günler herkese benim RDR 2 biraz fazla kasıyor gibi ayarları nasıl yapmalıyım bilen var mı? sistemim AMD Radeon Vega 8, 12 GB RAM AMD Ryzen 5 3500u Windows 10 şimdiden teşekkürler.
RDR 2 ağır bir oyundur hangi ayarlarda kastığını söyler misin? Yüksek ayarlar için kasıyor diyorsanız kasması normaldir.

İşlemcinin içindeki dahili gpu oyuna yetmiyor. Kasması çok doğal. Oyunun ayarlarını düşürseniz bile rahat bir şekilde oynayamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistemini oyun benchmark testi bu kasması normal, RDR2 bu :)

Evet düşük ayarlarda deniyorum aynı anlamadığım şu aynı sistem gta 5 te kaymak gibi oynatıyor neden böyle bu oyun

RDR 2 ağır bir oyundur hangi ayarlarda kastığını söyler misin? Yüksek ayarlar için kasıyor diyorsanız kasması normaldir.

Düşük ayarda da kasıyor anlamadım işte 720'ye indiriyorum çözünürlüğü ona rağmen aynı.

Düşük ayarda da kasıyor anlamadım işte 720'ye indiriyorum çözünürlüğü ona rağmen aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistemini oyun benchmark testi bu kasması normal, RDR2 bu :)
Hocam bende biliyorum sistemimin haddini ama bu çok çok düşük yani 25-30 fps verse benim için uygun olur Ama bu aşırı kasıyor gpuya baktım 90 yazıyor birde rdr görev yöneticisinde 6 tane rockstar açmış bu normal mi

Hocam ben de biliyorum sistemimin haddini ama bu çok çok düşük yani 25-30 FPS verse benim için uygun olur ama bu aşırı kasıyor GPU'ya baktım 90 yazıyor bir de RDR görev yöneticisinde 6 tane Rockstar açmış bu normal mi?

Bir de şunu soracağım solda değerler çıkıyor ya hangi programla yapılıyor o

Son düzenleme:
Hocam bende biliyorum sistemimin haddini ama bu çok çok düşük yani 25-30 fps verse benim için uygun olur Ama bu aşırı kasıyor gpuya baktım 90 yazıyor birde rdr görev yöneticisinde 6 tane rockstar açmış bu normal mi

Bir de şunu soracağım solda değerler çıkıyor ya hangi programla yapılıyor o
Msi AfterBurner.

Geri
Yukarı