Çözüldü R5 3500U laptopta The Long Dark açılmıyor

• Konuyu başlatan maksu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 787
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

maksu

Hectopat
Yer
Kayseri
Oyun bazen hiç tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile gözükmüyor. Bazen de bir tuşa basın kısmına kadar geliyor ve tuşa bastığım gibi hata vermeden kapanıyor.
Oyunu Epic üzerinden de açamıyorum. Yönetici olarak da açılmıyor.

Rapor: Logfile.rar

Sistem:

Çözüm
Oyunu silmiştim. Bugün tekrar yüklediğimde hiçbir sorun olmadan açıldı.
TLD.png
Ekran kartınız yok mu? Yoksa oynayabileceğiniz tek oyun belki onu da oynayamazsınız, bu o da CS:GO.

1 Yıldır masaüstü bilgisayarımdaki Ryzen 3 3200G'nin üstündeki gelen Vega 8 ekran kartını kullanıyorum Ne bir sıkıntı çıkardı ne oyunlarda 60 FPS'in altında verdi araştırma olmadan burada yorum yapmanızın hiçbir anlamı yok. Intel HD grafik kullanıyorsan tüm APU'lar güçsüz olacak diye bir şey yok.
Oyun bazen hiç tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile gözükmüyor. Bazen de bir tuşa basın kısmına kadar geliyor ve tuşa bastığım gibi hata vermeden kapanıyor.
Oyunu Epic üzerinden de açamıyorum. Yönetici olarak da açılmıyor.

Rapor: Logfile.rar

Sistem:

Sorun ne işlemcinde ne de ekran kartında sorun Epic Games'te çok büyük optimizasyon sıkıntıları var Epic Games'in el atması gereken durumlar biraz araştırırsan sadece senden başka bende dahil birçok kişi bu sorunu çözemedi. Beklemekten başka yapabilecek bir şey yok =(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı