R5 3500U sistem AC Origins ve AC Odyssey kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Epic Games'ten kuponları kullanarak bu iki oyunu almayı düşünüyorum. Laptopum bu oyunları kaldırır mı? Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U.
RAM: 8 fakat kullanılabilir RAM 5,95 GB.
Ekran kartı: NVIDIA MX230.
AC Odyssey için RAM az geliyor fakat oynayamaz mıyım? Bir de oynarken daha fazla mı ısınır bilgisayar? Ona göre alacağım AC Odyssey'i.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ekran kartım Vega8 ile 5-10 FPS fark ediyor.

Ben Odyssey için sordum RAM yetersiz geldiği için daha fazla bir ısınma olacak mı?

Ben iki oyunuda oynadım hocam, 1080Ti, İ7 6700 ve 16 GB RAM'e sahiptim sistemimi satmadan önce.
Bu ekran kartıyla bile detayın yüksek olduğu yerlerde 40 FPS'e kadar düşüşler yaşadım.

Hocam yazmayı unutmuşum benim RAM'im 16 GB. Oradan biraz karım var. Odyssey zor. Ben 16 GB RAM olmasına rağmen 30 bazen 35 oluyordu.

Hocam o zaman Origins'i 45 50 FPS oynayabilirim benim için gayet yeterli. Çünkü 5-10 FPS fark ediyor Vega 8 ile MX230.Odyysey hiçbir şekilde mi 30 FPS olmaz?
Ben iki oyunuda oynadım hocam, 1080Ti, İ7 6700 ve 16 GB RAM'e sahiptim sistemimi satmadan önce.
Bu ekran kartıyla bile detayın yüksek olduğu yerlerde 40 FPS'e kadar düşüşler yaşadım.
Odyysey'i unutayım ben o zaman :(

Şöyle bir önerim var eğer AC Creed'in ilk serilerini oynamadıysanız AC almayın AC böyle yok bunun atmosferi güzel diye alınacak oyun değil eğer bütün AC'leri oynadıysanız alın ayrıca çok kötü performans verir oyun 1-2 gün oynarsın sonra crash verir Low FPS nedeniyle.

Hocam o zaman Origins'i 45 50 FPS oynayabilirim benim için gayet yeterli. Çünkü 5-10 FPS fark ediyor Vega 8 ile MX230.Odyysey hiçbir şekilde mi 30 FPS olmaz?

Hocam 30 FPS ile oynayabilirim diyorsanız kesinlikle oynamanızı öneririm.
Ben AC oyunlarının hepsini oynadım son çıkan hariç.
Odyssey'i ayrı bir yere koyuyorum.
Sisteminiz yetersiz gibi gözüküyor ama düşük FPS'de oyun oynamaya alışıksanız deneyin derim.

Şöyle bir önerim var eğer AC Creed'in ilk serilerini oynamadıysanız AC almayın AC böyle yok bunun atmosferi güzel diye alınacak oyun değil eğer bütün AC'leri oynadıysanız alın ayrıca çok kötü performans verir oyun 1-2 gün oynarsın sonra crash verir Low FPS nedeniyle.

Yeni başlayacağım AC serisine kuponla beraber çok uyguna geldiği için almayı düşünüyorum. Odyysey'den zaten vazgeçtim. Ama AC Origins'te tahmini 720p ve Low ayarlarda 45-50 FPS alırım o yüzden almayı düşünüyorum.

Hocam ben 16 GB RAM ile bu değerleri alıyorum. Sizin RAM'inizin minimumda olduğunu da göz önüne alırsak ekran kartınızın iyi olması değiştirmez RAM darboğaz yapacaktır. 30-35 FPS oynarsınız benim gibi. Ama Odyssey olmaz. Kurtarmaz.

Hocam 30 FPS ile oynayabilirim diyorsanız kesinlikle oynamanızı öneririm.
Ben AC oyunlarının hepsini oynadım son çıkan hariç.
Odyssey'i ayrı bir yere koyuyorum.
Sisteminiz yetersiz gibi gözüküyor ama düşük FPS'de oyun oynamaya alışıksanız deneyin derim.

Odyysey'de 30 FPS mi alırım hocam yani bu yazdıklarınız odyysey için mi? Eğer 30 FPS oynatabiliyorsa hangi çözünürlük ve ayarlarda oynayabilirim Odyssey'i?

Yeni başlayacağım AC serisine kuponla beraber çok uyguna geldiği için almayı düşünüyorum. Odyysey'den zaten vazgeçtim. Ama AC Origins'te tahmini 720p ve Low ayarlarda 45-50 FPS alırım o yüzden almayı düşünüyorum.

Odyysey almayın diğerleri yeter size odyyseyden itibaren hatta Origins'ten itibaren kasmalar olabilir çok büyükler.

Geri
Yukarı