R5 3500u sistem Metin2 düşük performans

Metin2 öyle hocam lakin 1024x768 pencere moduna alıp oynadığımda, düzgün oynanıyor. Zaten Metin2 de pencere modunda ve düşük çözünürlükte oynuyor çoğu insan. Yan çarları kontrol etmek için falan.

Siz bir de Witcher 2'yi oynayın.

Witcher 2'yi çıktığı dönem ATI HD 4850 ve Phenom X4 ile oynamıştım. Bazı ayarlar hariç çoğunluk yüksek ayardaydı. Senin ima ettiğine göre şu anki sistemlerde kan kusturuyordur herhalde 😀
İlk defa hayatımda AMD altyapılı bir makine aldım intelciyimdir böyle bir şey olacağını bilseydim almazdım makinemden memnunum AMD güçlü fakat açık söyleyeyim Metin2 oynayan birisiyim o yüzden aldım diyebilirim ama oynayamıyorum çok düşük FPS'ler

Metin2'nin hiç mi suçu yok. Geliştiricilerin eli armut mu topluyor ki de güncel sistemlerde AMD'nin çok tercih edildiğini bilmiyorlar.

Witcher 2'yi çıktığı dönem ATI HD 4850 ve Phenom X4 ile oynamıştım. Bazı ayarlar hariç çoğunluk yüksek ayardaydı. Senin ima ettiğine göre şu anki sistemlerde kan kusturuyordur herhalde 😀
Ben RX 5700 XT ile oynayamamıştım gerisini sen düşün.

Metin2 öyle hocam lakin 1024x768 pencere moduna alıp oynadığımda, düzgün oynanıyor. Zaten Metin2 de pencere modunda ve düşük çözünürlükte oynuyor çoğu insan. Yan çarları kontrol etmek için falan.
Hepsini denedim paramızla rezil oluyoruz gidip intel uhd almayıda bilirdim yada intel irisxe paylaşımlı ekran kartlı bi laptop keşkeleri sevmiyorum fakat bi çözüm bulmam gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı