R5 3500U Vega 8 Graphics RDR2 kaldırır mı?

kepi25

Centipat
Daha fazla  
Bayağıdır alıp indirmek istiyordum bilgisayarım kaldırmaz gibi. Yine de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
YT'de Vega 8 ile RDR2 performansı gösteren çok video görmüştüm. 1080p low 30 fps bile olsa oynatması lazım. Laptop sürümü olduğu için daha güçsüz olduğunu varsayarsak 900p low 30 alacağını düşünüyorum.

RAM kaç mobil işlemci olduğu için biraz zor gibi yani 3200G kadar vermemez bile bence.
Hocam ram 8 gb ama paylaşımlı olduğu için ekran kartı 2 gb alıo kalıo 6 mesela ben yt den izledim adam benim işlemci ve ekran kartı ile gta 5 40 fps yazmış şuan gta5 indirili ve ben oyundan 60 alıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor yt de ki ler ekran kaydı aldığından fps tabiki baya düşecek düştüğü haliyle 25 fps yazıyor bence bu özellikler 30-40 arası alır haksızmıyım?

Hocam RAM 8 GB ama paylaşımlı olduğu için ekran kartı 2 GB alıo kalıo 6 mesela ben YT'den izledim adam benim işlemci ve ekran kartı ile GTA 5 40 FPS yazmış şu an GTA 5 indirili ve ben oyundan 60 alıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor YT de kiler ekran kaydı aldığından FPS tabii ki bayağı düşecek düştüğü haliyle 25 FPS yazıyor bence bu özellikler 30-40 arası alır haksız mıyım?

Hocam laptoptan zor laptopun temiz olması lazım soğutmanın iyi olması lazım driverların güncel olması lazım bunlar FPS'yi maksimum dereceye ulaştırmanız için yapabileceğiniz basit şeyler.

YT'de Vega 8 ile RDR2 performansı gösteren çok video görmüştüm. 1080p low 30 fps bile olsa oynatması lazım. Laptop sürümü olduğu için daha güçsüz olduğunu varsayarsak 900p low 30 alacağını düşünüyorum.
Her vega 8 aynı olmuyor hocam. Sistemin desteklediği ram hızından tutun da işlemcinin etkisine kadar değişir.

Hocam ram 8 gb ama paylaşımlı olduğu için ekran kartı 2 gb alıo kalıo 6 mesela ben yt den izledim adam benim işlemci ve ekran kartı ile gta 5 40 fps yazmış şuan gta5 indirili ve ben oyundan 60 alıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor yt de ki ler ekran kaydı aldığından fps tabiki baya düşecek düştüğü haliyle 25 fps yazıyor bence bu özellikler 30-40 arası alır haksızmıyım?
En iyisi alıp deneyip duruma göre iade edip etmemek. Ancak dikkat edin benim gibi powersave de çalıştırmayın:)

Yeni konular

Geri
Yukarı