R5 3500X RTX 2070 sisteme 600W PSU yeter mi?

H2onyaa

Centipat
Daha fazla  
  • İşlemci: Ryzen 5 3500X.
  • Ekran kartı: ASUS Dual 2070 Super
  • RAM Team Force 2x8 16 GB 3200 MHz.
  • Ankakart: MSI B450A promax.
  • PSU: Ramgage 600W.

Merhaba arkadaşlar, ben bu sistemi kullanıyorum. Yeni kasa aldım 1 ay önce. TD500 kasayı aldığımdan beri darboğaz yemeye başladım acaba PSU yetmiyor mu yetmiyorsa PSU önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
COOLZERO'nun modüler olması ve Performance GD ile fiyat farkının neredeyse olmaması çok büyük bir artı. Öncelikli seçiminiz modüler COOLZERO'dan yana olsun, üzmez.
Tek kanal performansı nasıl oluyor ?
Sharkoon. Single rail dediğimiz şey 800-1000W gibi güç kaynaklarında tam olarak işe yarıyor? Daha altındaki güç kaynaklarında faydasından çok zararı var.
Hangisini almalıyım ?

Tek kanal performansı nasıl oluyor ?
COOLZERO multi rail değil, dolayısıyla sorun çıkarmıyor size yüksek güç tüketimlerinde.

Hangisini almalıyım ?
Keyfinize kalmış, COOLZERO modüler ve fiyat farkı yok neredeyse. Ha modüler olması sizin için önemli değilse şöyle açıklayayım. İnsanlar modüler güç kaynaklarına ekstra para ödüyorlar, hazır PSU alacakken bunu da değerlendirin. İki PSU arasında aşırı da bir fark yok.

COOLZERO multi rail değil, dolayısıyla sorun çıkarmıyor size yüksek güç tüketimlerinde.

Keyfinize kalmış, COOLZERO modüler ve fiyat farkı yok neredeyse. Ha modüler olması sizin için önemli değilse şöyle açıklayayım. İnsanlar modüler güç kaynaklarına ekstra para ödüyorlar, hazır PSU alacakken bunu da değerlendirin. İki PSU arasında aşırı da bir fark yok.
Performans farkı var mı peki ?

Geri
Yukarı