R5 3500X RX 570 GameLoop'u kapatınca mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus1030

Centipat
GameLoop emulator uygulamasından (sadece bu uygulamada oluyor gibi) oyun oynuyorum, oyunum bitince kapatıyorum ve mavi ekran alıyorum.
ASUS B450M-K anakart, 16 GB RAM, RX570 8 GB ekran kartı, Ryzen 5 3500X işlemci.

Adsız.jpg
Adsız1.jpg
WhatsApp Image 2021-03-31 at 11.45.29.jpeg

Minidump dosyası: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben indirdim. Ben yükleyebiliyor muyum bilmiyorum ama 033021-6437-01.rar linki bıraktım.
Sağ olasın, dosyayı indirdim. İnceleyeyim hemen.
O dosya Tencent Games'e ait. PUBG ve Gameloop uygulamalarını kaldırın. Logitech yazılımlarını kaldırın.

O dosya Tencent Games'e ait. PUBG ve GameLoop uygulamalarını kaldırın. Logitech yazılımlarını kaldırın.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Hocam ama Tencent Games PUBG Mobile oynuyorum bilgisayar ile farklı bir çözüm var mı, ya da ayarı?
Logitech yazılımı olarak mouse G103 var nasıl etkiliyor anlamıyorum.
Maile erişim izini gelmemiş ondan açılmıyor galiba sizde .
O dosya Tencent Games'e ait. PUBG ve Gameloop uygulamalarını kaldırın. Logitech yazılımlarını kaldırın.
WhatsApp Image 2021-04-10 at 19.19.46.png

Merhaba bugün de böyle bir Mavi Ekran hatası aldım bunu da inceler misiniz ?
Link: Minidump.rar
Cevaplarsanız sevinirim. @The G.O.A.T @KojiroHyuga04

Son düzenleme:
Merhaba. Aynı sorun bende de oluyor, bilgisayarıma format attım. GameLoop'u yeniden yükledim hala GameLoop'u kapatınca mavi ekran alıyorum. 5-6 saat GTA 5 oynadım mavi ekran vermedi. GameLoop'u açıp kapatınca mavi ekran veriyor sorun yazılımsal ya da donanımsal değil sorun GameLoop'ta. Çözümünü bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
Sistem: i3-9100F
RX 550 4 GB ekran kartı.
16 GB 2666 MHz RAM.

Geri
Yukarı