R5 3500X RX 570 GameLoop'u kapatınca mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus1030

Centipat
GameLoop emulator uygulamasından (sadece bu uygulamada oluyor gibi) oyun oynuyorum, oyunum bitince kapatıyorum ve mavi ekran alıyorum.
ASUS B450M-K anakart, 16 GB RAM, RX570 8 GB ekran kartı, Ryzen 5 3500X işlemci.

Adsız.jpg
Adsız1.jpg
WhatsApp Image 2021-03-31 at 11.45.29.jpeg

Minidump dosyası: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Aynı sorun bende de oluyor, bilgisayarıma format attım. GameLoop'u yeniden yükledim hala GameLoop'u kapatınca mavi ekran alıyorum. 5-6 saat GTA 5 oynadım mavi ekran vermedi. GameLoop'u açıp kapatınca mavi ekran veriyor sorun yazılımsal ya da donanımsal değil sorun GameLoop'ta. Çözümünü bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
Sistem: i3-9100F
RX 550 4 GB ekran kartı.
16 GB 2666 MHz RAM.
Yeni bir konu aç ve beni etiketle.
@Yunus1030 kusura bakma bana bildirim gelmemiş. Internet Download Manager hataya sebep olmuş, kaldır lütfen.
Ve PUBG emülatörünü kaldır.

GameLoop emulator uygulamasından (sadece bu uygulamada oluyor gibi) oyun oynuyorum, oyunum bitince kapatıyorum ve mavi ekran alıyorum.
ASUS B450M-K anakart, 16 GB RAM, RX570 8 GB ekran kartı, Ryzen 5 3500X işlemci.

Eki Görüntüle 950088Eki Görüntüle 950089Eki Görüntüle 950103
Minidump dosyası: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyordum sorunun neden kaynaklı olduğunu buldum bende.
ASUS ROG STRIX RX 570 4G OC ekran kartı var.
Sorunun sebebi AMD Radeon Software'dan kaynaklı oyun ekle kısmından AndroidEmulatorEn.exe eklediyseniz kaldırın ve tekrar deneyin bilgisayara format attıktan sonra tüm driverları kurdum her şey aynı şekilde denedim ve bir daha mavi ekran almadım.
Fakat sizinde format atmanız gerekebilir.
Format atmak istemiyorsanız %appdata% temp gibi kısımların hepsinden GameLoop'u silerek tekrar kurulum yapın ve tekrar deneyin
Yukarıda bahsettiğim oyun ekle kısmı görselde bulunmakta
Ekran görüntüsü 2021-07-30 141926.png

Driver Sürümü 21.7.2.

Geri
Yukarı