R5 3500X RX 5700 sistem ne kadar eder?

Moyen Çur

Centipat
Kulaklık fare falan o ıvır zıvırları es geçerek temel ögeler hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Artık masaüstü bir sisteme ihtiyacım yok, satmak istiyorum ancak piyasayı bilmediğimden ederi nedir üç aşağı beş yukarı fikir edinebilirsem satmayı düşünüyorum. Teşekkürler.
not: Görselde anakart Gigabyte olarak gözüküyor ancak ASRock B450M HDV-r 4.0 olarak değerlendirin. Kasa fotoğrafını da koydum, eğer yazdıklarımdan farklı bir şey görürseniz bu sizi aldatmaya calısmamdan değil, bu konularda bir tık bilgisizim ondandır yanlış anlaşılmasın.
KASA: Dark Guardian Pro RGB LED
İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor 3.60 GHz
RAM: Adata 8+8 16 GB 2666MHz DDR4 CL19
PSU: High Power 500W 85+
Screenshot_2.png

kasa içi.jpeg

Son düzenleme:
İlk mesaja tekrar ekledim. Sanırım bir hata yapmışım, gözükmemiş.
RAM'ler iyi değil, onun dışında genel olarak iyi sayılır. Parça parça satmayacaksanız RAM'in iyi olmaması pek bir şey değiştirmez. 7,5-8 bin en fazla 8,5 bin denenebilir. Satılmazsa yavaştan 7 bine çekebilirsiniz.

RAM'ler iyi değil, onun dışında genel olarak iyi sayılır. Parça parça satmayacaksanız RAM'in iyi olmaması pek bir şey değiştirmez. 7,5-8 bin en fazla 8,5 bin denenebilir. Satılmazsa yavaştan 7 bine çekebilirsiniz.
Monitör falan her şey dahil mi yoksa sadece kasa mı? Biraz daha fazla beklemiştim aslında ne yalan söyleyeyim her şeyin fiyatı uçunca😅

Monitör falan her şey dahil mi yoksa sadece kasa mı? Biraz daha fazla beklemiştim aslında ne yalan söyleyeyim her şeyin fiyatı uçunca😅
Kasa olarak dedim, monitör fiyatlarını bilmiyorum. 10000 civarına RX 6600+5500 bulunabiliyor, daha yükseğe satmanız zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı