R5 3500X ve 5600 XT için kasa önerisi

SpaiyN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konuda da belirttiğim gibi PSU'suz kasa önerisine ihtiyacım var limitim 1000-1100 lira civarı. Hava sirkülasyonlu ve RGB fanlı bir kasa fena olmaz. Önemi var mı bilmiyorum ancak uyumluluk için gerekirse diye yazayım; MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold Full modüler PSU satın aldım yakın zamanda. Şu an kullandığın kasa Frisby 8890 ve hiç memnun değilim. 6 fanı var diye güvenip almıştım, Frisby pişmanlıkmış gerçekten. (Not: temizliği kolay olsun lütfen)

Son düzenleme:
Artık yan kapakta fan olan kasa üretmiyorlar mı? Aradım, bulamadım. Bulursan öyle bir şey tavsiye ederim. Benim kasada camın olduğu kısım çok ısınıyor. Kapağı açınca o sıcak hava tahliye olup 4-5 derece sıcaklık düşüyor. Yani orada fan olsa 4 5 derece fark edecek.

Bu nasıl sence? Belirtmeyi unutmuşum arkadaşlar, temizliği de kolay olsun lütfen, gerekirse haftada bir hava kompresörü ile temizlerim yeter ki kolay olsun temizliği.

Hocam Egzoz Fan'ı var sanırsam ama önde var mı bilmiyorum serçe parmak girecek şekilde soldan sağdan hava alıyor gibi. Mesh kasa olsa güzel olur.

Artık yan kapakta fan olan kasa üretmiyorlar mı? Aradım, bulamadım. Bulursan öyle bir şey tavsiye ederim. Benim kasada camın olduğu kısım çok ısınıyor. Kapağı açınca o sıcak hava tahliye olup 4-5 derece sıcaklık düşüyor. Yani orada fan olsa 4 5 derece fark edecek.

Bulursam etiketlerim seni teşekkür ederim.
Hocam Egzoz Fan'ı var sanırsam ama önde var mı bilmiyorum serçe parmak girecek şekilde soldan sağdan hava alıyor gibi. Mesh kasa olsa güzel olur.

Önü Mesh olan ile karıştırmışım bunu, 2 modeli varmış ama limiti geçiyor. Bunu eleyelim

Bulursam etiketlerim seni teşekkür ederim.

Önü Mesh olan ile karıştırmışım bunu, 2 modeli varmış ama limiti geçiyor. Bunu eleyelim

1-2 hafta içinde RTX'li Hazır sistem almayı planlamasam kasamı kesinlikle bu alırdım. Şık ama fiyatı bayağı artmış. Gözle gördüm hava akışı iyi ışıklandırması da çok güzel bu senlik olabilir. Ufak aşıyor :)

XPG'nin beyaz olanı tip olarak bence çok iyi, markayı bilmiyorum ama cooler master kadar tanınmış mı bilmiyorum. Temizlemesi de kolaya benziyor gerçekten fiyatıda uygun.

1-2 hafta içinde RTX'li Hazır sistem almayı planlamasam kasamı kesinlikle bu alırdım. Şık ama fiyatı bayağı artmış. Gözle gördüm hava akışı iyi ışıklandırması da çok güzel bu senlik olabilir. Ufak aşıyor :)

Kasanın tipi güzel ancak temizlemesi nasıl olur biraz inceleme bakayım limiti duruma göre aşabiliriz :)

Geri
Yukarı