R5 3500X ve RX 570 sistem nasıldır?

XFX uzun süre sonra tekrardan Türkiye pazarına girdi. Sevilen rekabetçi fiyatları olan ürünler çıkartıyorlar.
Bence en az Sapphire gibi sadece AMD için ürün çıkartan bir firma kadar sorunsuz ürünler.

Şu anda baktım birbirlerine aşırı yakın özellikleri var çok şaşırtıcı XFX biraz daha önde gibi puanları da tamamen aynı çok farkedeceğini düşünmüyorum. Ama XFX'i bilmiyordum yeni duydum duyduğum iyi oldu teşekkürler.

1603898404976.png

6500TL
Buyurun daha iyi bence.

Sayın forum sakinleri,
10 yaşındaki oğlum için oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Çok uzun zamandır bilgisayar toplamadığım için teknoloji bayağı gelişmiş. Kafamdaki parçalar aşağıdadır. Tüm parçalar için önerilerinizi bekliyorum. Özellikle ekran kartında.
AMD Ryzen 5 3500X.
MSI B450-M PRO- M.2 Max.
Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz.
XFX RX 570 rs XXX Edition 4 GB 256 Bit.
James Donkey 512 GB SSD.
Sharkoon rev200 kasa.
Gamepower 650W 80+
Bu sistem 6500 TL civarıdır. Bu fiyata yakın şu parça yerine bunu kullan dediğiniz parçaları yazarsanız sevinirim.

Hazır sistemlere yönelmek kazandırabiliyor onları da inceleyin derim.

Başta dediğim gibi SSD değiştirme seçeneği verilmiş. Eğer kaliteli parçalar istenirse Elraenn Parva'ya bakılabilir. Her türlü RX 570'e 6500TL verilmez.
1603899020522.png

Buyurun.

1660 Super vs RX570
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arada 30-40FPS fark var.

Son düzenleme:
Hayır. PSU güvenilir değil SSD kronik sorunlu 6500TL bütçe ile RX570'den çok daha iyi bir kart alınabilir.
Sizin önerileriniz nelerdir?
6500 TL bütçe içine monitör dahil mi? Eğer değilse pek iyi bir sistem değil. 6500 TL bütçeye RX 570 ekran kartlı sistem mantıksız.

SSD kronik sorunlu. PSU ise kalitesiz.
Monitör dahil değil. Sadece kasa için bu fiyat. Beğenmediğiniz parçalara sizin önereceğiniz parçalar nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı