R5 3550H ve GTX 1050Ti CS 1.6 düşük FPS

O zaman grafikleri de az cok arttirman gerekecek. Nasil yapacagini cok hatirlamiyorum fakat siz biliyorsunuzdur.
Nvidia'dan da denedim, Amd'den de. Grafikleri düşürüp arttırmayı. Uyumluluk vb şeyleri de yaptım fakat 50 100 fps fark ettirdi maksimum.
Ekran kartınızın 2017 Driver'ini kurun ve deneyin hatta mümkünse ilk Driver'ını kurun. Aynı sorunu 750 Ti olan bilgisayarımda yaşıyordum +100 FPS arttı ama hala düşğk konu takip.
Tek bir oyun için eski sürüme geçirmek, öbür oyunlar için sorun yaratır mı bilmiyorum fakat deneyeceğim.
Ekran kartınızın 2017 Driver'ini kurun ve deneyin hatta mümkünse ilk Driver'ını kurun. Aynı sorunu 750 Ti olan bilgisayarımda yaşıyordum +100 FPS arttı ama hala düşğk konu takip.

Ayrıca FPS arttıran configler vardı dene derim işe yarayanları vardı.
Kendi yaptığım config vardı onunda birlikte böyle. Config çok fazla etki etmiyor bu gibi durumlarda.

Nvidia'dan da denedim, Amd'den de. Grafikleri düşürüp arttırmayı. Uyumluluk vb şeyleri de yaptım fakat 50 100 fps fark ettirdi maksimum.

Tek bir oyun için eski sürüme geçirmek, öbür oyunlar için sorun yaratır mı bilmiyorum fakat deneyeceğim.

Kendi yaptığım config vardı onunda birlikte böyle. Config çok fazla etki etmiyor bu gibi durumlarda.
Valla bende csgo ve 1.6da fark yarattı abim gta 5 oynuyor herhangi bir fps düşüşü yok onda.

Eski dirveri kuramadım
Aslında sürücülerin pek bir fark yaratacağını sanmıyorum. Sonuçta aynı sürümde masaüstü kullanan arkadaşımda 1000FPS alabiliyor. Bilgisayara görüntü CPU'dan geliyor, NVIDIA'ya geçiremedim. Bununla alakalı olabilir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı