R5 3550H ve GTX 1650 sistem BF5 kasma problemi

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Şu ana kadar hiçbir başka bir oyunda böyle olmamıştı bilgisayarda. BF5'de garip bir şekilde oyun 1 FPS gibi akıyor ama oyun değerlere baktığımda 60 FPS ve civarında gözüküyor. Belki RAM yeterli olmuyor olabilir.
  • HP Pavilion
  • Ryzen 5 3550H
  • GTX 1650
  • 6 GB RAM

Dostum Tavsiyem şunlar Rami arttırabilirsin/Masaüstündeki kısayolları kaldırabilirsin/Ve BF5 çözünürlüğünü düşürebilirsin birde uğraşmak istersen biostan bir bak ramler max mhz'de mi diye birde temizlik yap çünkü bu durduk yere olacak bir iş olamaz.

Dostum Tavsiyem şunlar Rami arttırabilirsin/Masaüstündeki kısayolları kaldırabilirsin/Ve BF5 çözünürlüğünü düşürebilirsin birde uğraşmak istersen biostan bir bak ramler max mhz'de mi diye birde temizlik yap çünkü bu durduk yere olacak bir iş olamaz.
2 aylık cihaz. İlk aldığımda rahat oynuyordum BF5'yi.

Şu ana kadar hiçbir başka bir oyunda böyle olmamıştı bilgisayarda. BF5'de garip bir şekilde oyun 1 FPS gibi akıyor ama oyun değerlere baktığımda 60 FPS ve civarında gözüküyor. Belki RAM yeterli olmuyor olabilir.
  • HP Pavilion
  • Ryzen 5 3550H
  • GTX 1650
  • 6 GB RAM
Dostum bu notebooktan bir arkadaşta da var. Fn+fan tuşuna (büyük ihtimal f6 f7 tuşları olabilir tam hatırlamıyorum) basarak halledebilirsin, turbo fan ayarını açtığın zaman sorun düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı