R5 3550H ve GTX 1650 sistem BF5 kasma problemi

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Şu ana kadar hiçbir başka bir oyunda böyle olmamıştı bilgisayarda. BF5'de garip bir şekilde oyun 1 FPS gibi akıyor ama oyun değerlere baktığımda 60 FPS ve civarında gözüküyor. Belki RAM yeterli olmuyor olabilir.
  • HP Pavilion
  • Ryzen 5 3550H
  • GTX 1650
  • 6 GB RAM

Dostum Tavsiyem şunlar Rami arttırabilirsin/Masaüstündeki kısayolları kaldırabilirsin/Ve BF5 çözünürlüğünü düşürebilirsin birde uğraşmak istersen biostan bir bak ramler max mhz'de mi diye birde temizlik yap çünkü bu durduk yere olacak bir iş olamaz.

Dostum Tavsiyem şunlar Rami arttırabilirsin/Masaüstündeki kısayolları kaldırabilirsin/Ve BF5 çözünürlüğünü düşürebilirsin birde uğraşmak istersen biostan bir bak ramler max mhz'de mi diye birde temizlik yap çünkü bu durduk yere olacak bir iş olamaz.
2 aylık cihaz. İlk aldığımda rahat oynuyordum BF5'yi.

Şu ana kadar hiçbir başka bir oyunda böyle olmamıştı bilgisayarda. BF5'de garip bir şekilde oyun 1 FPS gibi akıyor ama oyun değerlere baktığımda 60 FPS ve civarında gözüküyor. Belki RAM yeterli olmuyor olabilir.
  • HP Pavilion
  • Ryzen 5 3550H
  • GTX 1650
  • 6 GB RAM
Dostum bu notebooktan bir arkadaşta da var. Fn+fan tuşuna (büyük ihtimal f6 f7 tuşları olabilir tam hatırlamıyorum) basarak halledebilirsin, turbo fan ayarını açtığın zaman sorun düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı