R5 3600 + 1650 Super vs. i3 10100F + 1660 Super

Hocam bence gtx1660 super olan daha iyi olur ileride işlemciyi yükseltrisiniz daha ucuza gelir fakat olay ekran kartını değiştirmeye gelince daha fazla masraf yapmıs olacaksınız yani ryzen 5 3600 olanı alınca o pc'yi sadece o iki oyun için açıp kapatacağınızı düşünmüyorum diğer oyunları da oynayacağınızı illaki düşünerek gtx1660 super diyorum

Hocam bence GTX1660 Super olan daha iyi olur ileride işlemciyi yükseltrisiniz daha ucuza gelir fakat olay ekran kartını değiştirmeye gelince daha fazla masraf yapmıs olacaksınız yani Ryzen 5 3600 olanı alınca o PC'yi sadece o iki oyun için açıp kapatacağınızı düşünmüyorum diğer oyunları da oynayacağınızı illaki düşünerek GTX1660 Super diyorum.

Yani haklısın ama genelde dediğim gibi Valorant ve CS oynayacagım hangisi daha iyi FPS verecektir?

Yani haklısın ama genelde dediğim gibi Valorant ve CS oynayacagım hangisi daha iyi FPS verecektir?
Dostum ben kesinlikle 1660 super diyorum hem yüksek fps alacaksın hem de daha ileri yönelik ileride bir yıl sonra para olur cebinde işlemciyi yükseltirsin fps biraz daha artar sadece csde fps alayım düşüncesiyle hareket etme derim sanki birinden 3600 olandan 400fps alıp gtx1660 superden 200 fps mi alacaksın gtx1660 super al derim

Geri
Yukarı