R5 3600 anakart tavsiyesi

Bayağı araştırdım 5500 bakıyordum 3600 almalarını istemişler bazı arkadaşların.

Teşekkür ederim
Ben bu anakarta bakıyordum sizce nasıl?
Ryzen 3000 serilere uygun yazıyor anakartın kutusunda

IMG_20220503_175203.jpg

IMG_20220503_175236.jpg

Anakartin aynisi bende var.
Yeni gelen BIOS guncellemesi ile artik 5. Nesil Ryzen islemcileri destekliyor.
Not: Fotograftaki anakartin ustunde BIOS pili hazir olarak geliyor. Ben cikardim. Daha anakarti kullanmadim. Sistemi toplayinca kullanacağım.

Eki Görüntüle 1376994

Eki Görüntüle 1376995

Anakartin aynisi bende var.
Yeni gelen BIOS guncellemesi ile artik 5. Nesil Ryzen islemcileri destekliyor.
Not: Fotograftaki anakartin ustunde BIOS pili hazir olarak geliyor. Ben cikardim. Daha anakarti kullanmadim. Sistemi toplayinca kullanacağım.
Ben nasıl BIOS güncellemesi yapıldığını bilmiyorum ama bilgisayarcı halleder diye düşünüyorum.

Hocam Smart Access Memory destekli anakartlara öncelik verin B450'lerde falan bu özellik yok. B550, X570 üstü destekliyor SAM'ı. Bir de ethernetiniz yoksa kart wifi destekli olsun. Wifi adaptörler hiç iyi çalışmıyor.
Ben en uygun bunu buldum bunu alabilirsiniz.

Hocam Smart Access Memory destekli anakartlara öncelik verin B450'lerde falan bu özellik yok. B550, X570 üstü destekliyor SAM'ı. Bir de ethernetiniz yoksa kart wifi destekli olsun. Wifi adaptörler hiç iyi çalışmıyor.
Hocam naptın sen 1000-1500 arası bu anakart
Eger B550 alirsaniz BIOS guncellemesine gerek olmaz.
Başkan 1000 tl :D
Ben o zaman 3600 ve B450M-A PRO alıyorum.

B450'ler de SAM destekliyor.

Geri
Yukarı