R5 3600 B450 Tomahawk Sistem Önerisi

Hocam ucuz olması güzel ama hadi bi sıkıntı çıktı o ucuz firmaların çoğu hakkında hiçbir fikrim yok o zaman napıcaz değecek mi 100 200 lira için uğraşmaya

Hocam teşekkür ederim önerin için hoşuma gitti bu sistem ama farklı farklı yerden toplamak çok gözümü korkutuyor. Ekran kartını alabilirim farklı yerden ama diğerlerini tek siteden toplama imkanın var mı güvenilir en azından diğerlerinden daha güvenilir?
valla dostum şuan sorun yaşamayacağın bir firma var o da vatan seçim senin öyle dedigin gibi 100 200 lira degil 1 2 bin fark ediyor ne yazik ki aldıgın yere baglı ben mesela itopya dan sadece monitör ve kasa aldım kötü cikarsa mecbur geri alicak biraz araştırırsan dolandırlan yok yani bu siteden :D gerçi bende ilk defa alışveriş yaptım bakalım benim için bkelemek sikinti olmadıgı için oralardan verdim seçim senin

valla dostum şuan sorun yaşamayacağın bir firma var o da vatan seçim senin öyle dedigin gibi 100 200 lira degil 1 2 bin fark ediyor ne yazik ki aldıgın yere baglı ben mesela itopya dan sadece monitör ve kasa aldım kötü cikarsa mecbur geri alicak biraz araştırırsan dolandırlan yok yani bu siteden :D gerçi bende ilk defa alışveriş yaptım bakalım benim için bkelemek sikinti olmadıgı için oralardan verdim seçim senin
Hocam gelişmeleri buraya yazarsan sevinirim ona göre bende bi sipariş vericem bakalım önerilere göre ilerleyen zamanda tecrübelerini buraya yazarsan çok sevinirim eline geçince.

RX 5600 XT alınabilir o paraya ama sırf İtopya üzerinden almak için o kadar düşmezdim.

Geri
Yukarı