R5 3600 boşta 4.20 GHz'de çalışıyor

4.20 Wraith Prism ile kullanıyorum daha üstünede çıkıyorlar herhalde.

4.4GHz'i gördüm 1.250v ile. Daha fazla voltaj versem 4.6GHz görebilirim, silikonum iyi. Silikondan silikona değişiyor maksimum GHz.

4.4GHz'i gördüm 1.250v ile. Daha fazla voltaj versem 4.6GHz görebilirim, silikonum iyi. Silikondan silikona değişiyor maksimum GHz.
Slikon olayını nereden görebiliyoruz dostum. Bende toplarken biraz uzun ömürlü olsun diye mortar max almıştım. OC olayları falan yapmak istersem diye.

Slikon olayını nereden görebiliyoruz dostum. Bende toplarken biraz uzun ömürlü olsun diye Mortar Max almıştım. OC olayları falan yapmak istersem diye.

Buradan, ama silikonu yanlış gösterme durumları olabiliyormuş. Önden bilgi vereyim.

Buradan, ama silikonu yanlış gösterme durumları olabiliyormuş. Önden bilgi vereyim.

SS atsam yardımcı olur musunuz?

Reis offset moddan +500 yaptım ama gene 1.4 voltajda fan ayarlarında da PWM ve DC var onlar ne acaba?

PWM, 4 pinliler için RPM ayarlama. DC, 3 pinliler için.

Offset Mode'a alınca (-) yaparak voltajı düşürmeyi dene bir de bakalım. Bildiğim kadarı ile Offset Mode maksimum voltajı ayarladığın bir moddu manuelden ziyade. Manueldeki gibi her daim sabit durmuyor voltaj.
SS atsam yardımcı olur musunuz?

CTR için mi?

Offset Mode'a alınca (-) yaparak voltajı düşürmeyi dene bir de bakalım. Bildiğim kadarı ile offset mode maksimum voltajı ayarladığın bir moddu manuelden ziyade. Manueldeki gibi her daim sabit durmuyor voltaj.

Ctr için mi?

Voltaj düşürüyorum exit yapınca gene 1.4v

Offset Mode'a alınca (-) yaparak voltajı düşürmeyi dene bir de bakalım. Bildiğim kadarı ile Offset Mode maksimum voltajı ayarladığın bir moddu manuelden ziyade. Manueldeki gibi her daim sabit durmuyor voltaj.

CTR için mi?

Dosya Ekleri

• 16430434002585628463356328635808.jpg
    16430434002585628463356328635808.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı