Çözüldü R5 3600 DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

andeinerstelle

Hectopat
RAM
8x2 Viper 3200mhz
Ekran kartı
MSI RX 580 ARMOR
Anakart
MSI B450 TOMAHAWK MAX
İşlemci
AMD RYZEN 5 3600
Bilgisayar mavi ekran vermeye başladı maalesef. Bu kod yazıyor. (DPC_WATCHDOG_VIOLATION).

Dump dosyasını nasıl siteye yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Edit: 090922-38328-01.exe

Son düzenleme:
Çözüm
Tahmin ettiğim gibi sorunun kaynağı HDD diskiniz. Hata oranları çok yüksek. Işletim sistemininizi HDD'ye kurunca kaçınılmaz olarak böyle sonuçlanmış.

Sisteminizi kuracak yeni bir disk almanız gerekiyor. Önerim SSD almanız. Konu açıp etiketlerseniz yardımcı oluruz.

Rara attığım için exe çıkıyordu sanırım şimdi kontrol ettim buyurun.

Son düzenleme:
Tahmin ettiğim gibi sorunun kaynağı HDD diskiniz. Hata oranları çok yüksek. Işletim sistemininizi HDD'ye kurunca kaçınılmaz olarak böyle sonuçlanmış.

Sisteminizi kuracak yeni bir disk almanız gerekiyor. Önerim SSD almanız. Konu açıp etiketlerseniz yardımcı oluruz.

Çözüm
Bilgisayarımın en eski parçası oydu zaten. Ömrü doldu demek ki çok teşekkür ederim sağ olun.

bi de şeyi sormak istiyorum size. sadece sistemi kurmak için ssd mi almalıyım yoksa direkt hddyi de mi değiştirmeliyim?

Son düzenleme:
Bilgisayarımın en eski parçası oydu zaten. Ömrü doldu demek ki çok teşekkür ederim sağ olun.

Bir de şeyi sormak istiyorum size. Sadece sistemi kurmak için SSD mi almalıyım yoksa direkt HDD'yi de mi değiştirmeliyim?

HDD önemli olmayan verileri depolamak amaçlı kalabilir şimdilik. Önemli verilerinizi tutmanizı önermem.

Geri
Yukarı