R5 3600 düşük GHz'de çalışıyor

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtım işlemci çok düşük GHz'de çalışıyor ve takılıyor.
1 aydır kullanıyorum, ilk defa böyle oldu.

Dosya Ekleri

• hjOivk.jpg
    hjOivk.jpg
    249,5 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kankam bendede aynı sorun vardı 0.40 dı şimdi 2.00 den düşmüyor dene bence belki düzelir

Görev yöneticisindeki işlemci hızı değişken. Yani oradaki değer tüketime göre güncelleniyor. Eğer sabit kaldığından söz ediyorsan o zaman sorun olabilir.

Görev yöneticisindeki işlemci hızı değişken. Yani oradaki değer tüketime göre güncelleniyor. Eğer sabit kaldığından söz ediyorsan o zaman sorun olabilir.

Şöyle olmuştu, PC aşırı yavaşladı ve hiçbir işlem yapamadım. Ancak resetten bu yana herhangi bir sorun gözükmüyor. Sanırım endişelenmeme gerek yok.

Şöyle olmuştu, PC aşırı yavaşladı ve hiçbir işlem yapamadım. Ancak resetten bu yana herhangi bir sorun gözükmüyor. Sanırım endişelenmeme gerek yok.
Arka planda çalışan bir hizmetten dolayı olabilir. Bildiğim kadarıyla sistem açıkken yani BIOS menüsünde değilken işlemci hızı düşüş yaşamaz. Büyük ihtimal bir hizmet zorlamış olabilir. Yapman gereken arka plan uygulamalarını, zamanlanan görevleri ve hizmetleri kontrol etmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı