R5 3600 GeForce RTX 2060 sistemde oyunlarda FPS düşüyor

Serhan ansen

Centipat
Daha fazla  
Yane daha 1 yıl oldu alalı çok güzeldi performans i ama şimdi FPS düşük bayağı. LoL de 144 Hz monitörüm var 144 FPS alamıyorum. Eskiden çok memnundum gayet iyiydi her şey. Güncel PC temiz format yeni atıldı ama sorunu çözemedim. FPS düşüşü çok yaşıyorum.
Ryzen 5 3600.
GeForce RTX 2060.
16 GB RAM 3000 MHz.
M.2 SSD.
SATA SSD.
ASUS Prime B450 m k 2

Ekran kartı driverlarını güncellediniz mi ? Sistem gayet iyi bir sitem. Senin sistemin yarısı ile minimum 120 fps ben alıyorum zaten

Windows 10 kullanıyorsanız buradan tekrar indirip driverı temiz kurulum yapmayı deneyin.

Ekran kartı driverlarını güncellediniz mi? Sistem gayet iyi bir sitem. Senin sistemin yarısı ile minimum 120 FPS ben alıyorum zaten

Windows 10 kullanıyorsanız buradan tekrar indirip driverı temiz kurulum yapmayı deneyin.

Güncellemiştim ama tekrar denerim yok normal değil FPS düşük bayağı LoL de 100 FPS alıyorum bundan önce 250 300 alıyordum ben Fortnite da da öyle lütfen yardımcı olur musunuz?

Sıcaklıkları kontrol edelim. MSI Afterburner ile oyun içi ölçüm yapın ve fotoğraf atın. Gigabyte Windforce RTX 2060 mı kullanıyorsunuz? Eğer oysa ısınma sorunu var onda.

Asus RTX2060 DUAL-RTX2060-O12G-EVO 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı sıcakliklar normal ben baktım ama akşam aticam ekran kartı bu iyi baya sistem ya şuan 22 k​

Bu sistemi birkaç ay veya gün önce 22 bin liraya aldıysan hata yapmışsın.

ASUS RTX2060 DUAL-RTX2060-O12g-EVO 192 bit GDDR6 12 GB ekran kartı sıcakliklar normal ben baktım ama akşam atacağım ekran kartı bu iyi bayağı sistem ya şu an 22 k.​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı