R5 3600 Gigabyte B450M S2H guncelleme

R5 3600 almayi düşünüyorum. Bütçem sıkıntılı o yüzden Gigabyte B450M S2H kullanmak istiyorum. Güncellemek gerektiğini duydum ve çoğu kişi farkli bir islemciyle yapmis bilgisayarciya vs. Goturmeden kendim nasil guncellerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyor isem, 3. nesil direkt destekliyordu.
AMD RYZEN ™ 3000-SERİSİ İÇİN HAZIR OLUN
GIGABYTE AM4 anakartlar en son AMD Ryzen ™ 3000 İşlemcileri desteklemeye hazır ve AMD Ryzen ™ 2000 ve 1000 İşlemciler ile geriye dönük olarak uyumlu. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable ™ Armor, belirli kartlarda USB Type-C ™ arayüzleri, kaliteli ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en son standart WIFI tasarımı, GIGABYTE AM4 anakartları gibi GIGABYTE AM4 anakartlarındaki zengin özellik listesi ile En iyi AMD platform sistemlerini kurmak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.
Böyle bir yazı dahi var,
İtopya sitesinden baktım: GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart | ITOPYA
Revizyon 1.0 alır iseniz 3. nesil ile direkt uyumlu olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı