R5 3600 GTX 1650 sistem nasıldır?

OrgeneralSK

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Ben yeni bir masaüstü bilgisayar alacağım. Güzel performans verir mi? AMD'yi ve ekran kartının modelini bilmiyorum. Şöyle resmini bırakayım.

Screenshot_1.png

Günümüz oyunları bi derece oynarsın ama 1650den daha yükseğine bakmanı öneririm artık baya geride kalmaya başladı. Tabi sana kalmış oynadığın oyunlar CS, Dota vs ise yeter tabii. İşlemci idare eder ekran kartından iyi olduğunu düşünüyorum.

Selamlar arkadaşlar. Ben yeni bir masaüstü bilgisayar alacağım. Güzel performans verir mi? AMD'yi ve ekran kartının modelini bilmiyorum. Şöyle resmini bırakayım.

Eki Görüntüle 1139504
Gayet güzel göründü bana göre. Neredeyse aynı sistemi kullanıyorum gayet memnunum. Güzel performans veriyor. Ama Cyberpunk 2077 gibi oyunları çok iyi bir şekilde oynatacağını sanmam (ekran kartından dolayı).

RDR 2 Forza Horizon gibi oyunlar oynayacağım PC fiyatı 9400 TL.

Günümüz oyunları bir derece oynarsın ama 1650'den daha yükseğine bakmanı öneririm artık bayağı geride kalmaya başladı. Tabi sana kalmış oynadığın oyunlar CS, DotA vs ise yeter tabii. İşlemci idare eder ekran kartından iyi olduğunu düşünüyorum.

RAM'ler tek kanal, çift kanal yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. NVMe SSD yerine 250GB SATA SSD ve 1TB HDD almak daha mantıklı olur. Bu arada fiyatı ne kadar?

RDR 2 Forza Horizon gibi oyunlar oynayacağım PC fiyatı 9400 TL.
Oynayabilirsin tüm oyunları rahat bir şekilde. Sadece bazı oyunları ultrada oynayamazsın. 9400 gibi bir fiyata daha iyisini bulabileceğini düşünüyorum. Üstüne azıcık ekleyip 1660 süpere çıkabilirsen senin için daha iyi olabilir.

Oynayabilirsin tüm oyunları rahat bir şekilde. Sadece bazı oyunları Ultra'da oynayamazsın. 9400 gibi bir fiyata daha iyisini bulabileceğini düşünüyorum. Üstüne azıcık ekleyip 1660 Super'e çıkabilirsen senin için daha iyi olabilir.

RAM'i azaltıp öyle almak mantıklı olur mu sizce?

Geri
Yukarı