R5 3600 GTX 1660 Sisteme kasa önerisi

Arkadaşım ne boş yapıyorsun ? Sen kimsin dalga geçiyorsun benimle ? RTX 2070, 2800 TL bandına inebiliyor, azıcık araştır da konuş.
Dostum, senle dalga geçmek benim haddime değil. Boş yapmıyorum, 2070'li sistem toplanır demişsin, ben de o fiyata toplanmasının imkanı olmadığını dile getirmeye çalıştım. Son cümlem ise; olaya komiklik katmaktı. 2800 TL bandına inebilir mi? Lütfen göster 5 6 tane stok yapayım. Neden böyle boş sinirlendiğini anlamadım açıkçası.

Dostum, senle dalga geçmek benim haddime değil. Boş yapmıyorum, 2070'li sistem toplanır demişsin, ben de o fiyata toplanmasının imkanı olmadığını dile getirmeye çalıştım. Son cümlem ise; olaya komiklik katmaktı. 2800 TL bandına inebilir mi? Lütfen göster 5 6 tane stok yapayım. Neden böyle boş sinirlendiğini anlamadım açıkçası.
İncehesap Gaming gecesini takip edersen 2800 TL'ye düştüğünü görebilirsin ki, hızlı olmak gerekiyor stoklar sömürülüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı