R5 3600 GTX 1660 Sisteme Kasa Önerisi

ufux323

Hectopat
Merhabalar,
Sistem özellikleri
Ryzen 5 3600
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Corsair 8x2 16 GB DDR4 3000MHz RAM
ASUS Prime B450M-K (MATX)
Seasonic Focus 650W Gold Plus +80
HI Level 240 GB SSD 550-500

Bu sistemi topladım, sadece boş kasa arıyorum. Mümkün olan en düşük fiyatlı kasa lazım. RGB olayları benim için çok önemli değil. Fanlar zaten Power'den beslenir anakartta yeteri kadar fan slotu yok. Önemli olan serin kalması benim için. Yine de gönül ister ki temper cam olsa fena olmaz. Beklentim çok çok iyi fiyat arkadaşlar ve iyi hava sirkülasyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
@enes.wtp ssd elimde vardı yine de belirtmek için yazdım. Bütçe belirtmedim çünkü alabileceğim en uygun fiyatlı ürünü arıyorum. Belki en fazla 500 TL olabilir. Bana f/p nin dibi lazım kasada.

@ufux323 Sharkoon Pure Steel Black USB 3.0 Temperli Cam ATX Siyah Mid Tower Gaming Kasa - incehesap.com Malzeme kalitesi ve içeriği ile gerçekten kaliteli bir ürün. Sosyal üzerinde incelemesi; Sharkoon Pure Steel İncelemesi - Technopat Sosyal Bu model RGB fankar ile geliyor, link ile arasında fark bu. Temperli cam mevcut.

DarkFlash Aquarius Mesh RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa İçerisinde 4 tane RGB fanla geliyor ve hava akışı çok iyi bir model. Yan paneli akrilik galiba, emin değilim ama temperli cam olsa fiyat yükselirdi.

Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik Kendimin de kullandığı güzel kasa. Malzeme kalitesi olarak orta ama soğutma ve görüntü açısından tam puan alıyor benden. Yan panel temperli sağlam bir ürün. İçerisinde 4 tane RGB fan ile geliyor reset tuşunun hemen yanında bulunan LED tuşu ile fan ışıklarını değiştirebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı